AIZDEVUMS AR IZDEVĪGIEM AIZŅEMŠANĀS NOTEIKUMIEM

kredīti internetā - vivus.lv0Ne katru reizi pietiek savu līdzekļu brīžos, kad steidzami nepieciešams nopirkt kādu jaunu preci vai jānomaksā steidzami rēķini. Šādos brīžos ir pieejams kredīts internetā, kas tiek izsniegts gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, atkarībā no aizdevēja. Naudas summas, kas pieejamas pie aizdevējiem mēdz būt atšķirīgas, tāpat tāpat kā atmaksas termiņš. Neskatoties uz to, ka aizdevums pieejams tiešsaistē jau dažu minūšu laikā, tas piedāvā arī daudzas citas priekšrocības.

Tas, kas mudina aizņemties ir fakts, ka aizņemoties pirmo reizi pieejams aizdevums bez maksas. Lai arī pirmais aizdevums nav tik liels kā kredīts internetā, kas pieejamas pastāvīgajiem klientiem, tas ir bez procentu maksas. Kad ir veiksmīgi atmaksāts pirmais aizdevums klientam tiek palielināts kredītlimits un aizņemoties atkārtoti var saņemt lielāku naudas summu. Savukārt, piem., pie Vivus.lv kredītlimits katram klientam tiek noteikts individuāli, jo pie Vivus.lv pieejams daudz lielāks kredīts internetā nekā pie vairums citu kreditoru.

Runājot par pārējiem nosacījumiem, parasti ir tā, ka pie viena aizdevēja klients var noformēt tikai vienu aizdevumu. Proti, ka vienlaicīgi nevar saņemt divus kredītus. Aizdevums- Vivus.lv  var būt lielāks, palielinot aizdevuma summu sava kredītlimita apmērā. Lai palielinātu aizdevuma summu, klientam ir jāielogojas privātajā lietotāja profilā un kredīta kalkulatorā jāatzīmē papildus aizdevums jeb papildus vajadzīgā summa.

VEIDI, KĀ AIZŅEMTIES INTERNETĀ

1) Gan reģistrēšanās, gan kredīta noformēšana notiek internetā. Katram klientam tiek izveidots savs online profils, kurā viņš var redzēt aktuālu informāciju par rēķiniem, noteikumiem, atmaksas termiņiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.    2) Nosūtot īsziņu – īsziņā jāuzrāda kredīta summa, termiņš un parasti arī lietotāja profila parole, kas jānosūta uz aizdevēja norādīto numuru (pie aizdevējiem, kas piedāvā aizņemties ar īsziņu). Jāatceras vien tas, ka aizdevums piesakāms tikai no tā telefona numura, kas ir uzrādīts reģistrējoties.    3) Zvanot – pēc klienta reģistrācijas, aizdevums ir pieejams arī zvanot.

KREDĪTS INTERNETĀ TEV VAJADZĪGAJĀ LAIKĀ

Skaidrs ir viens, ikvienam ir iespēja atrast sev izdevīgāko aizņemšanās veidu. Svarīgākais, ka kredīts internetā pieejams tikai dažu minūšu laikā. Gan kredīta apjomu, gan kredīta atmaksas termiņu nosaka klients pats, izmantojot kredīta kalkulatoru. Tādā veidā katrs uzreiz redz ar cik lieliem ikmēneša maksājumiem (ilgtermiņa aizdevums) var rēķināties.

Katrā ziņā, mūsdienās kredīts internetā ir ērtākais veids kā iegūt naudu ātri un bez dokumentiem. Galvenais, lai klients atbilstu visiem kritērijiem, ar ko iespējams iepazīties aizdevēju mājas lapās.

Leave a Reply