Aizdevumi dažādiem mērķiem

Ātrie aizdevumi pieejami bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas, turklāt pat ārpus ierastā darba laika. Klientu ērtībām liela daļa aizdevēju strādā agros rītos, vēlos vakaros, kā arī nedēļas nogalēs un svētku dienās.

Ātrie kredīti internetā pieejami dažādos apmēros – sākot no dažiem simtiem eiro, līdz pat vairāku tūkstošu apmērā. Arī atmaksas termiņi ir atšķirīgi – daži ātrie aizdevumi jāatmaksā tuvāko 30 dienu laikā, citi – ilgākā laika posmā. Tātad – ātrais kredīts internetā piemērots dažādu mērķu sasniegšanai.

Pirms kredīta noformēšanas atceries – izskatot pieteikumu, aizdevējs ņem vērā:

  • Vecuma ierobežojumu. Lai arī, saskaņā ar likumu, ātrie aizdevumi pieejami sākot ar 18 gadu vecumu, liela daļa aizdevēju kredītus izsniedz personām, kas ir vismaz 20 gadu veci. Par šādu praksi vienojušies Latvijas Alternatīvo Finanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA) ar mērķi veicināt atbildīgu aizņemšanos;
  • Ienākumu līmeni. Kredīta noformēšanā arī pietiekams ienākumu līmenis, kas ļaus to atmaksāt. Ja aizdevuma summa nav lielāka par 427 eiro, kredīta sniedzējs var kredītņēmēja ienākumu līmeni nepārbaudīt, paļaujoties uz pieteikumā norādītās informācijas patiesumu. Tomēr šo faktu nevajadzētu ļaunprātīgi izmantot – par nepatiesas informācijas sniegšanu draud kriminālatbildība;
  • Kredītvēsturi. Lai ātrais kredīts internetā būtu pieejams, svarīgi nebūt ierindotam parādnieku datubāzē. Ja kredītvēsture ir sabojāta, tas var apgrūtināt aizdevuma saņemšanu.

Ātrie kredīti internetā pieejami vien 15 minūšu laikā – tā ir iespēja saņemt sev vēlamo naudas summu, lai kur Tu arī atrastos. Tomēr svarīgi aizņemties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas aizdevumu atmaksāt noteiktajā termiņā.

 

Leave a Reply