AKURĀTS.LV – NOJUMJU UN TELŠU NOMA PASĀKUMIEM.  

Krēslu un galdu nomaPikniki un svinības pie dabas krūts vairs nav ilgi jāgaida. Jau laicīgi piesakies labākajam inventāram, ko piedāvā Akurāts.lv. Tev tiek dota iespēja īrēt teltis vai nojumes, pat ar logiem, sienām, galdiem,  krēsliem un cita veida aprīkojumu. Izvēlies Akurāts.lv, jo ar zinošo profesionāļu palīdzību svētki būs izdevušies!

Ja teltī vai nojumē nepieciešami krēsli, Akurāts.lv nodrošinās ne tikai telti vai nojumi, bet arī krēslus. Krēslu nomā pieejami gan banketu krēsli, gan bāra krēsli un vienkārši, melni krēsli. Ja krēsli nepieciešami un neilgu laiku, optimālākais variants ir tos nomāt. Tāpat, ir iespējams nomāt arī banketa krēslus. Banketa krēsli izgatavoti no mīksta materiāla, kas sniegs komforta sajūtu, ja krēslā nepieciešams pavadīt vairāk laika. Krēslus nomāt būs daudz vienkāršāk un izdevīgāk kā iegādāties tos un domāt par to piegādes iespējām. Tā kā iespējams īrēt bāra krēslus, var rasties arī nepieciešamība pēc kāda galda, jeb piemērotāka varianta festivāliem – bāra letes.  Lete ir ērta lietošanā un labi iederas jebkura pasākuma norises vitas interjerā. Leti var izmantot gan telpās, gan teltīs brīvdabas pasākumos jebkurā vietā. To var izmantot arī izstādes stendā – prezentācijas materiālu izvietošanai. Lete sastāv no četriem moduļiem – 2 taisnie moduļi 1,5 m gari un 2 stūra moduļi ar ārējās malas garumu 95cm. Moduļi dod iespēju šo telti salikt dažādās konfigurācijās. Virsma klientu apkalpošanai ir 40cm plata, , kas dod iespējas ērti izvietot glāzes ar dzērieniem un citus pasākumam nepieciešamos traukus un inventāru.

Pie Akurāts.lv iespējams nomāt ne tikai teltis vai krēslus, bet arī dažādu veidu galdus. Ja nepieciešami galdi svinībām, piemērotākais variants būs tieši banketu galdi. Tie pieejami divos izmēros, un ar savu vienkāršo, bet eleganto izskatu iekļausies jebkurā interjerā! Nomā pieejami gan stāvgaldi, gan banketu galdi.

Krēslu un galdu īre- iespēja ērti sameklēt visu nepieciešamo aprīkojumu.

Nav noslēpums, ka pasākumos, kas notiek ārā, teltī, var sākt palikt vēsi, tieši tādēļ, Akurāts.lv ir padomājis arī par risinājumu šādām situācijām. Iespējams nomāt gāzes sildītājus. Sildlampu noma ir viens no Akurāts.lv piedāvātajiem pakalpojumiem, kas nodrošina siltumu āra pasākumos. Tas ir ērts un vienkāršs veids, kā parūpēties par viesu komfortu un labsajūtu. Akurāts.lv piedāvā sildlampu nomu, kā arī sildlampu piegādi, uzstādīšanu un demontāžu visā Latvijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā. Tās ir piemērotas lietošanai Akurāts.lv iznomātajās teltīs un nojumēs.

Radi svētku sajūtu sev un citiem ar Akurāts.lv palīdzību! Noīrē telti un apgaismes priekšmetus, novieto galdus un krēslus un sarīko lielisku un neaizmirstamu ballīti kaut pļavas vidū vai meža malā! Akurāts.lv ev palīdzēs!

Akurāts.lv krēslu un galdu noma, kā arī cita aprīkojuma risinājumi – novērtē kvalitāti.

Leave a Reply