AR KRAVU PĀRVADĀTĀJU CARGOMAX JŪSU PLĀNIEM ROBEŽAS NEEKSISTĒ!

cargomax-logoTransporta uzņēmums Cargomax nodrošina dažādus kravu pārvadājumu veidus un loģistikas risinājumus. Pirms teju desmit gadiem veidotā firma ir strauji attīstījusies un līdz 2014. gadam nokļuvusi sauszemes salikto kravu pārvadātāju līderu Top10. Šie uzņēmuma sasniegumi apliecina darbinieku augsto profesionalitātes līmeni, kravu pārvadājumu kvalitāti un vispusīgo transporta pakalpojumu klāstu, kuru piedāvā uzņēmums. Cargomax pamatdarbības veids ir salikto vai pilno kravu pārvadājumi ar auto, avio un jūras transportu – no un uz visām pasaules malām, un uz šo brīdi atlicis piegādāt kravu tikai Antarktīdā, lai būtu strādāts ar visiem kontinentiem.

Papildus iepriekšminētajam uzņēmums var nodrošināt vietējos kravu pārvadājumus Latvijā un Baltijā.

Attiecīgo informāciju par firmas iespējām pārvadājumu sfērā un papildus pakalpojumiem atradīsiet uzņēmuma mājaslapas Cargomax.lv attiecīgajās sadaļās. Sauszemes pārvadājumu kategorijā Jūs gūsiet informāciju par pārvadājumu iespējām ar auto transportu no vai uz dažādām Eiropas valstīm. Gaisa pārvadājumos uzņēmums veiksmīgi kooperējas ar tādām avio līnijām kā Finnair, Turkish Airlines, airBaltic, Aeroflot un daudzām citām, kas ļauj nodrošināt gaisa piegādes no/uz faktiski ikvienu valsti pasaulē. Jūras pārvadājumu sadaļā Jūs iegūsiet informāciju par šādu pārvadājumu iespējām tādās situācijās, kad ir nepieciešama izmaksu ziņā lēta kravu transportēšana un piegādes termiņš nav noteicošais, kā arī tad, kad jābūt ievērotam kompromisam starp cenu un ātrumu. Multimodālo pārvadājumu sadaļa būs piemērota, ja Jūs interesē kombinētie pārvadājumi kā auto – jūra vai auto – avio, vai arī ir nepieciešams cits nestandarta risinājums, kad piegāde jāveic, izmantojot dažādus transporta veidus. Uzņēmums piedāvā arī muitas dokumentu kārtošana un kravu apdrošināšanu kā papildus pakalpojumu ļoti vērtīgām kravām, kā arī kravām ar paaugstinātu bīstamību vai kādu citu specifiku.

Visi pārvadājumi tiek veikti pēc iespējas īsos termiņos pēc vispiemērotākās loģistikas shēmas, kura tiek izveidota individuāli ikvienam pasūtītājam. Ja ir nepieciešamas atsauksmes un vēlaties būt droši par uzņēmuma kravu pārvadājumu kvalitāti, tad Cargomax mājaslapas vietnē Projekti un risinājumi atradīsiet informāciju par svarīgiem sasniegumiem, ar ko lepojas šis uzņēmums. Runājot par komplicētiem risinājumiem vai iepaidīgiem projektiem, ziniet – Cargomax ir uzticams one-stop-shop partneris kravu pārvadājumu jomā!

Leave a Reply