Ātrie kredīti


Ātros aizdevumus vairums patērētāju atpazīst, kā īstermiņa naudas aizdevumus, kuru noformēšana nepatērē ļoti daudz laika, taču dažos gadījumos, kā ātrais kredīts var tikt noformēts arī aizdevums uz ilgāku atmaksas periodu. Parasti līguma slēgšana patērē vien desmit minūtes. Galvenokārt aizdevuma pieteikumu noslēgšana notiek tiešsaistē, aizpildot aizdevuma pieteikuma anketu, kas liek uzrādīt personīgos datus, ienākumu summu un esošo amatu. Regulārajiem klientiem, kas šo informāciju norādījuši iepriekš, jānospiež vien pāris pogu, lai jau pēc dažām minūtēm saņemtu aizdevumu bankas kontā.

Galvenokārt šī iemesla dēļ, cilvēki Latvijā parasti dod priekšroku ātrajiem kredītiem, jo aizdevumi interneta neprasa daudz laika. Šad tad mūs pārsteidz steidzamas situācijas, kurās laiks ir īpaši svarīgs faktors, tādēļ ātrie kredīti izpelnās popularitāti klientu vidū. Kaut gan ātrie aizdevumi var būt ar augstākiem kredīta procentiem, kredītņēmēji joprojām dod priekšroku šiem aizdevumiem gadījumos, kad ātrs noformēšanas process ir daudz svarīgāks par komisijas naudu.

Kā zināt, cik lielu summu varat aizņemties? Katra aizdevēja portālā visbiežāk ir iekļauts kredīta kalkulators, kas daudzpusīgi parāda, cik daudz drīkstat noformēt kredītā, cik lieli maksājumi būs jāsedz ik mēnesi un kāda ir gala summa, kas būs jānomaksā noteiktajā datumā. Šobrīd populāras ir arī portāli, kurās ir viegli salīdzināmi visi ātrie kredīti internetā, sniedzot iespēju visus kredītdevējus salīdzināt, ievākt informāciju par pašreizējiem akcijām un piemeklēt piemērotākās kredīta opcijas. Atrie krediti interneta pārtop par vieglu risinājumu, kā iegūt līdzekļus nepieciešamajā mirklī.

Tomēr ne visi ātrie kredīti ir īstermiņa kredīti, tādējādi tā var būt izdevība iegūt naudu, kas nebūs jāatdod acumirklī, bet atmaksa iespējama vairāku mēnešu vai pat gadu laikā. Tādos gadījumos gan jābūt gataviem, ka kredīta procenti var būt augstāki, un var būt nepieciešams oficiāls apliecinājums, ka jums ir regulāri pieejamie līdzekļi plānoto maksājumu segšanai, tomēr, pateicoties banku un nebanku aizdevēju daudzveidīgajam piedāvājumam, iespējams noslēgt arvien labākus nosacījumus arī ātrajiem ilgtermiņa aizdevumiem.