Atrodi dāvanu neizejot no mājām!

dāvanasVisiem ir zināms, ka visai bieži gan darbadienās, gan brīvdienās ir ļoti sarežģīti atrast brīvu laiku, kad apmeklēt tirdzniecības centrus, lai atrastu veidus, kā apsveikt jubilārus. It īpaši, ja tas ir vismaz reizi mēnesī. Šajā ziņā dāvanu kartes atvieglos Jūsu ikdienu Šodien, meklējot dāvanu kartes globājā tīmeklī, tās ir iespējams izvēlēties vairākās jomās. Vai Jums kādreiz ir ienācis prātā, ka tetovējums arī ir interesanta dāvana? Precīzi! Dāvanu kartes ietver daudzveidīgu preču un pakalpojumu klāstu. Tetovēšana, dekupāžas kursi, Escape Room – 3 dāvanu kartes idejas, kas ir pieejamas arī Jums. Par tām plašāk lasiet zemāk!

Ja Jūsu draugi ir gatavi intelektuālam izaicinājumam, tad Escape Room ir piemērota izklaide tieši viņiem! Escape Room ir īpaša telpa, kas sevī slēpj noslēpumus, kas jāatklāj, lai konkrētā laika posmā no tās izkļūtu. Kā viena no iecienītākajām Escape Room slepenajām istabām ir filmas “Zāģis” tualete. Spriedze un fantstiskas sajūtas garantētas!

TINTE UN PROFESIONĀĻA “PIRKSTS” = MĀKSLASDARBS UZ ĶERMEŅA

                Ko tas nozīmē – radīt mākslu uz ādas? Tetovēšana ir precīzs darbs, kā rezultāts ir tetovējums jeb Jūsu iztēles un meistara spēju apkopojums. Jēdzieni “tetovēšana” un “tetovējums” vairumam cilvēku mēdz asociēt ar zīmējumiem, kuri rotā cilvēkus,  kuri pabijuši cietumā – kopumā ar kaut ko ne īpaši kvalitatīvu. Un tomēr tetovēšana mūsdienās ir sasniegusi augstu līmeni, jo ir pieejami mākslinieki, kuru zīmēts tetovējums izskatīsies gluži kā glezna. Vienīgā atšķirība – tetovējums tiek veidots uz cilveka ādas, un tetovēšana notiek, smalkai adatai ievadot tinti ādas porās. Iespējams, tetovēšana var būt izvērsties par pārbaudījumu tikai adatas dēļ. Salīdzinājumam var minēt kādreiz tik ļoti populārās “košļenes”, kur katrā iepakojumā bija mākslīgais tetovējums. Tad tetovējums bija jānolaiza un jāuzlipina uz ādas, un tas arī viss! Žēl, ka īsta tetovēšana nav tik pašsaprotama, vai ne? Un tomēr cilvēki bieži atzīst, ka tetovēšana kā process var pat iepatikties. Un kāpēc ne, ja katrs tetovējums ir izdevies skaists un priecē Jūsu acis katru dienu? Rezumējot iepriekš rakstīto, tetovējums var izrādīties par lielisku veidu, kā atzīmēt, piemēram, 30 gadu jubileju. Ja arī Jums ir kāds draugs, kam interesē tetovēšana, tad šī ir lieliska iespēja uzdāvāt viņam šo pieredzi!.

APGŪSTIET, KĀ GLĪTI APSTRĀDĀT PRIEKŠMETUS TIKAI 3 STUNDĀS!

                Ja Jums ir nepieciešamība sagādāt dāvanu kādam jaunietiem un tetovēšana nav tas, ko meklājat, varbūt kādi noderīgi kursi būs tieši laikā! Piemēram, dekupāžas kursi ir jauka dāvana ikvienam mākslas cienītājam. Dekupāžas kursi Rīgā ieliks stabilus pamatus, kā simpātiski apgleznot stikla, koka un keramikas lietas, izmantojot dažādus materiālus. Uzdāviniet šo iespēju, piemēram, Jūsu meitai un, kad būs izieti dekupāžas kursi, viņai vienmēr būs ar ko aizrauties, atrodoties mājās.

ATLIEK TIKAI IENIRT PLAŠAJĀ DĀVANU PIEDĀVĀJUMĀ!

                Dekupāžas kursi, pirmais tetovējums vai Escape Room apmeklējums – fantastiskas idejas, vai ne? Šīs 3 un vēl vairāk nekā 1000 dāvanu kartes Jūs gaida uzņēmuma DāvanuServiss.lv interneta veikalā www.davanuserviss.lv! Padariet gaviļnieku dienu vēl satriecošāku! Viņi būs pateicīgi Jums!

Leave a Reply