BĀRA LETES UN KRĒSLU NOMA – PAROCĪGI UN GLĪTI VIENLAIKUS

Organizējot pasākumus bieži  vien ir vajadzīga nojumes īre, telšu noma, vai arī dalībnieku ērtībām noderēs gāzes sildītāji terasēm. Pasākumu aprīkojuma izīrētājs uzņēmums Akurats.lv spēs palīdzēt šādos brīžos, tāpēc, ka tā pakalpojumu klāstā būs visādi noderīgi risinājumi dažādiem pasākumiem, kā piemēram, gaismas galdu noma vai bāra letes noma.

IZGAISMOT BALLĪTI PALĪDZĒS GAISMAS GALDU NOMA

Tad, ja Jūs rīkojat ballīti un gribēsiet tai slipgtu akcentu, Jums varētu interesēt gaismas galdu noma. Gaismas galdu noma atļaus aprīkot Jūsu pasākumu ar moderniem, košiem gaismas galdiem, kas padarīs gaišāku notikuma vietu visdažadākajās krāsu gammās. Lai Jums nebūtu ne par ko lieki jāuztraucas, tad gaismas galdu noma pie Akurats.lv būs pakalpojums, kur viss ir iekļauts – tie tiks arī piegādāti, samontēti un izjaukti pēc pasākuma beigām.

 

TELŠU NOMA KATRAM SARĪKOJUMAM ĀRPUS TELPĀM

Vasaras sezonā ikkatram pasākumu organizatoram noder kvalitatīva telšu noma – nereti pietiekama ir vienas nojumes īre, bet citos gadījumos Jums būs vajadzīga daudzu telšu noma. Praktiskas un tajā pašā laikā glītas nojumes īre spēs aizsargāt pasākuma apmeklētājus no gandrīz jebkādiem nevēlamiem laika apstākļiem. Vērsieties pie Akurats.lv gan tad, ja ir vajadzīga vienas nojumes īre, gan vairāku lielizmēra telšu noma. Vairāk lasi šeit!

 

 

Ja rīkojat sarīkojumu, kā ietvaros plānots pasniegt dzērienus, Jums būs noderīga bāra letes noma. Noderēs arī ne viens vien bāra krēsls.

 

Bāra letes noma nodrošina Jūsu pasākumu ar viegli no vairākiem moduļiem izveidojamu leti, kas no vienas puses ir izgaismota un balta, bet otrā pusē – praktiski pielāgota dzērienu gatavošanai. Turklāt bāra letes noma var būt apvienota arī ar bāra krēsliem, tādējādi izveidojot Jūsu pasākuma ietvaros īsta bāra sajūtu.

 

VĒSĀKĀ LAIKĀ IR IETEICAMI GĀZES SILDĪTĀJI TERASĒM

Ņemot vērā Latvijas laika mainību, plānojot pasākumus ārā iespējams noderēs arī gāzes sildītāji terasēm. Efektīvie gāzes sildītāji terasēm noderēs gan tādos gadījumos, ja tiek organizētas kāzas, gan āra kafejnīcu uzturētājiem. Ienāciet interneta vietnē www.akurats.lv un uzzināsiet vairāk par to, kā ne tikai gāzes sildītāji terasēm, bet arī cits pasākumu aprīkojums ļaus palīdzēt iekārtot Jums pasākuma vietu.

 

 

 

 

Leave a Reply