Dabīgā koka bērnu gultas un ietilpīgi bērnu rati

bērnu gultasIekārtojot interjeru, mēs rūpējamies, lai ikvienam, īpaši pašiem mazākajiem, būtu viss nepieciešamais. Lai mazulis pilnvērtīgi pilnveidotos, ir vajadzīgas ne tikai spēles bērniem, piemēram, attīstošie LEGO konstruktori, bet arī kvalitatīvas bērnu gultas. Savukārt ērtām pastaigām parkā noderēs bērnu rati, kas aprīkoti ar izturīgu riteņu stopēšanas sistēmu, nodrošinās pret negadījumiem. Tāpat indukcijas plītis palīdzēs pagatavot neatkārtojamu maltīti katrai dienai, lai visa ģimene būtu priecīga.

Katra saimniece novērtēs indukcijas plītis gan virtuvē, gan vasarnīcā, gatavojot gardus ēdienus

Lai pagatavotu gardu maltīti jebkurā virtuvē neiztrūkstošs elements ir laba gatavošanas virsma. Gatavošanas jomā indukcijas plītis ir radījušas patīkamas pārmaiņas, jo tagad katram ir iespēja gan ātri, gan lēti radīt ļoti gardu maltīti. Indukcijas plītis ir ierīce, kuru darbības pamatā ir svārstības elektromagnētiskajā laukā, kas tiek pārveidotas siltumā. Indukcijas plītis ir lieliska izvēle, ja vēlaties:

  • Ikreiz gatavot ātri, ērti un ekonomiski;
  • Viegli un bez piepūles notīrīt virsmu pēc gatavošanas;
  • Papildināt virtuvi ar ērtu un estētisku elementu.

Dabīgā koka bērnu gultas un ietilpīgi bērnu rati Jūsu mazulim nodrošinās jaunu komforta līmeni

Atbilstoša bērnu gultas izvēle raksturos to, cik ērti būs gan Jums, gan Jūsu bērnam. Kvalitatīvas bērnu gultas pamatā ir vidēji mīksta guļamā zona un ietilpīga zona, kur novietot visu bērna higiēnai vajadzīgo. Savukārt atpūtu pie dabas ērtākas darīs ergonomiski bērnu rati ar ietilpīgu somu un īpašu nodalījumu rotaļlietām. Jāatcerās, ka neitrālas krāsas bērnu rati var būt pat labāka izvēle, ja ģimenē plānoti vairāk kā viens bērns. Gan bērnu gultas, gan bērnu rati ir jāiegādājas tādi, kas kalpos ilgi.

Bērnu gultiņas apskati šeit- http://www.1a.lv/preces_berniem/miegam_siltumam_drosibai/zidainu_gultinas!

Spēles bērniem – puzles, elektriskie vilcieni, LEGO un krāsojamās grāmatas – sekmēs bērna radošumu

Spēles bērniem, piemēram, LEGO, ir teicams veids, kā veicināt viņu radošās spējas un telpiskās domāšanas prasmes. Dažādie LEGO konstruktoru veidi veicina gan pirkstiņu motoriku, gan telpiskās prasmes. LEGO nav tikai parastas spēles bērniem – tas ir perspektīvs mācību rīks gan pirmsskolā un skolā, gan mūžizglītībā. Senioru izglītībā LEGO noder dažādu komandas veidošanas aktivitāšu realizēšanā, savukārt skolā LEGO attīstīs skolēnu fizikas vai matemātiskās prasmes. Spēles bērniem palīdzēs raisīt sadarbības prasmes, piemēram, daloties ar LEGO kauliņiem vai priekā par uzbūvēto.

Padariet ikdienu ērtāku ar precēm no 1a.lv plašā sortimenta! Te katram klientam plašā klāstā ir pieejamas dažādas attīstošas spēles bērniem, ekonomiskas indukcijas plītis, bērnu gultas, LEGO un bērnu rati! Ieskatieties www.1a.lv un veiciet pasūtījumu jau tagad!

Leave a Reply