Datortehnika un cita veida preces – 1a.lv

1a.lv datortehnikaPRECES DZĪVESVIETAS UN DARBAVIETAS LABIEKĀRTOŠANAI

Mazā, lielā un iebūvējamā sadzīves tehnika daudzveidīgā piedāvājumā

Personīgā mitekļa labiekārtošanai mājas darbu veikšanai vajadzīga dažāda sadzīves tehnika. Online veikals nodrošina iespēju aplūkot vajadzīgo sadzīves tehniku vienuviet.

 • Lielā sadzīves tehnika kā tvaika nosūcēji, ledusskapji, trauku mašīnas u.c.;
 • Mazā sadzīves tehnika maltītes pagatavošanai un mājas darbu veikšanā. Lielā klāstā kā galda grilus, blenderus un kafijas automāti, tā arī tvaika katlus, sulu spiedes un tosterus;
 • Atkarībā no mājokļa iekārtojuma, aktuāla būs iebūvējamā sadzīves tehnika virtuvei, kā piemēram, dažādas plīts virsmas – gāzes, elektriskās vai indukcijas -, mikroviļņu krāsnis un cepeškrāsnis u.c. iekārtas.

Birojam

Izmanto interneta veikala izdevību un sagādā ofisam nepieciešamās preces tiešsaistē. Biroja tehnika plašā piedāvājumā un ērti aplūkojama.

Bagātīgais interneta veikala preču klāsts piedāvā plašu biroja tehnikas klāstu, sākot ar kancelejas precēm – dažāda formāta papīrs, kārtridži printeriem utt.-, un arī elektroniskās iekārtas kā dažāda veida printeri, papīra smalcinātāji, skeneri un cita biroja tehnika.

ELEKTRONISKAS IERĪCES

Daudzfunkciju telefoni

Ja tomēr plāno pasūtīt mobilo telefonu, jāņem vērā katras ierīces darbības iespējas un tehniskie rādītāji:

 • tips (ar pogām, atlokāms, atbīdāms vai skārienjūtīgs);
 • iebūvētas atmiņas lielums;
 • kodolprocesoru skaits, kas nodrošina telefona ātrāku darbību;
 • savienojumu iespējas HDMI, GPS, Micro USB u.c.

Interneta veikalā vari iegādāties tādu zīmolu kā Samsung, HTC, Apple u.c. sabiedrībā atzītu mobilo telefonu ražotāju iekārtas.

Interneta veikals ir lieliska platforma, kurā var salīdzināt izvēlēto preci pēc to tehniskās specifikācijas un funkcijām.

Datortehnika

Interneta veikalā plašā piedāvājumā datortehnika – datori, datoru aksesuāru u.c. preces –  gan personīgajām, gan arī biroja vajadzībām..

 • plašetdatori no Prestigio, Samsung, Dell un vēl citiem ražotājiem;
 • ērtie portatīvie datori darbam no mājām, birojā un esot ceļā;
 • augstākās izšķirtspējas LCD, LED un industriālie monitori;
 • un cita datortehnika un datoram vajadzīgās iekārtas.

Pasaulē atpazīstamāko ražotāju televizori mājokļa sajūtas radīšanai

Ja gribi iepriekšējo televizoru pret jaunāku, izmanto interneta veikala piedāvātās privilēģijas. Salīdzināšanas platformā uzskatāmi varēsi apskatīt izvēlēto preču tehniskos rādītājus un nopirkt savām vajadzībām piemērotāko.

Pērkot televizoru, vienmēr būtiski apskatīt svarīgākos parametrus. Kā pirmais ir ekrāna lielums, ko mēra pa diagonāli collās . Lai televizora skatīšanās būtu ērta, tā lielumam jābūt trīs reizes mazākam par attālumu, kurā ir ieplānots to skatīties. Otrs būtiskais faktors paredz ekrāna attēla kontrastu, asumu un kvalitāti – ekrāna izšķirtspēja. Izplatītākie izšķirtspējas varianti ir High Definition un Full HD..Jaunākie televizoru modeļi no Samsung, LG un citiem ražotājiem atbalsta trīsdimensionālu formātu, kas nozīmē telpisku attēlu un video pārraidi. Turklāt arī novitāte televizoru klāstā ir interneta atbalsts, kas to padara ne tikai par raidījumu un programmu skatīšanās elektronisku iekārtu, bet arī par multimediju izklaides kompleksu ar opciju lasīt iecienītākos ziņu portālus, sazināties sociālajās platformās un lietot vēl citas Smart TV aplikācijas.

Šobrīd populārākie un vairāk pirktākie televizori ir jaunākās tehnoloģijas LED televizori. Tie nodrošina lielisku krāsu pārraidi, attēlu kvalitāti, kā arī ir energoefektīvi. Alternatīvs veids ir Plazma televizors, kas vairāk piemērots telpās ar vāju apgaismojumu, kā piemēram, mājas kinozālei vai vakara filmu seansiem.

VISS SPORTAM UN AKTĪVAM DZĪVESVEIDAM

Ja gribi atsākt treniņu centra nodarbības, aktuāls būs aprīkojums.

 • Interneta veikals nodrošina iespēju 24 stundas diennaktī iegādāties sporta preces vairākiem sporta veidiem. Sporta preces galda tenisam, florbojam, volejbolam, kā arī vēl citiem komandusporta veidiem un aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām;
 • Preces treniņu centram, kas ļauj atrast sev piemērotāko inventāru. Treniņu centram ir vajadzīgi trenažieri, dažādi svaru stieņi ar diskiem, hanteles roku treniņiem u.c.
 • Sporta preču piedāvājumā arī aksesuāri (sporta somas, daudzfunkcionāli rokas pulksteņi utt.).

Leave a Reply