Efektīvi teritorijas iežogojuma risinājumi

tvora.lv setas zogiJebkuram privātīpašumam ir noder kvalitatīva un ar ilgu kalpošanas periodu sēta. Uzņēmums UAB “Tvora” ātri un efektīvi izstrādā optimālāko risinājumu pēc klienta vajadzībām. Individuāli varianti ikkatram klientam, kas tiek realizēts žoga uzstādīšanas laikā. Firma “Tvora” sniedz gan žogu ražošanu, gan to ierīkošanu – bloka žogi, vārtu sistēmas, lielu un mazu teritoriju žogu risinājumi. Kvalitatīva sēta noderētu ikkatras lauku teritorijas mājas, bērnudārza vai lauku zonas nošķiršanā.

  • Tvora” uzstāda dažāda tipa sētas
  • “Tvora” uzņēmuma profesionāļu pārraudzībā ir tādi iežogojuma risinājumi kā mobilās un metāla sētas, bloki žoga celtniecībai, horizontālie un moduļu žogi. Visvairāk pieprasītākie žogi ir akmens žogi Gabioni, koka un metāla sētas, PVC žogu risinājumi.
  • Akmens žogi Gabioni ļoti atbilstošs žoga variants masīvu žogu cienītājiem. Akmens žogi var būt pamata sienas koka sētām, arīdzan krastu nostiprināšanā pret eroziju. Metāla stieples konstrukcijā iepildītie akmeņi teritorijai piešķirs graciozitāti un spēku.
  • Plastmasas sētas būs lielisks risinājums ganību vai lauku īpašuma ierobežošanā. Tas ietver minimālismu un ilgu kalpošanas laiku, turklāt ir viens no izdevīgākajiem ilglaicīga žoga uzstādīšanas variantiem.
  • Metāla sētas pildīs gan aizsargfunkciju, gan arī izskatīsies samērā labi pilsētvidē. To veidošanā tiek izmantoti cinkoti metāla profili, kas ilgu laiku saglabās sākotnējo izskatu. Žoga konstruktīvie elementi tiek montēti betona virsmā, tamdēļ noderīgi apsvērt par pamatu izvēlēties Gabioni akmens žogu.
  • Ļoti iemīļots žoga variants ir koka sēta. Firma “Tvora” koka sētas izgatavošanā izmanto augstvērtīgu koksni Thermowood, kas ir jo īpaši izturīgi pret koksnei raksturīgām slimībām .

Bloka konstrukciju sētas ir vieni no modernākajām sētas risinājumu tendencēm, kas nomaina agrākos stabus no ķieģeļiem. Bloka žogi ir ļoti ērti un ātri uzstādāmi, jo to savienošanai nav nepieciešama šķidra betona masa. Bloka žogi ļoti labi iederēsies kopā ar metāla žogu, koka sētu, kā arī kā iebraucamo vai ieejas vārtiņu atbalsta stabu

Leave a Reply