ELEKTRONISKĀS PRECES PLAŠĀ IZVĒLĒ INTERNETA VEIKALĀ 1A.LV

1a.lv interneta veikalsNereti mūsu dzīve nav iedomāja bez mazām elektronikas iekārtām, kas noteikti atvieglo sazināšanos cilvēku starpā un darbu. Pie mūsdienu nepieciešamākajām iekārtām var pieskaitīt mobilos telefonus un datorus, kuri samērā labi noder gan biznesam un ikdienas lietošanai, tā arī atpūtas brīžos. Pirms pasūtīt vienu no iepriekš minētajām iekārtām, vērs uzmanību būtiskajam:

*portatīvie datori diezgan labi spēj aizstāt stacionāro datoru. Pirms portatīvā datora pirkšanas jāieskatās tā tehniskajos parametros: integrētās atmiņas kapacitāte, ekrāna izmērs, operētājsistēma u.c.;

*Ja portatīvais dators ir par lielu un vēlies ērti pārvadājamu iekārtu, nopērc planšetdatoru. Tie ir mazāki par portatīvajiem datoriem un var nodrošināt pietuvinātas darbības portatīvajiem datoriem: video un foto apskate, dažādu dokumentu formātu apskate, e-pastu sarakste u.c. Pirms nopērc vienu vai otru iekārtu, būtiski vērst uzmanību iekārtas specifikācijai:

-kodolprocesoru skaits;

-darbības ilgums bez strāvas padeves;

-atmiņas lielums un iespēja to paplašināt;

-savienojums ar ārējām iekārtām un Wi-Fi,

un citi lielumi.

*atpūtu un baudāmu brīvā laika pavadīšanu nodrošina DVD atskaņotāji, to var pieslēgt pie televizora un baudīt iemīļotākos kino žanrus.

Meklē jaunu telefonu? Pērc interneta veikalā izdevīgāk

No elektronikas ierīcēm ļoti ļoti būtiska prece ir mobilais telefons, jo ar to var diezgan ērti un ātri sazināties teju no ikvienas vietas valstī un pasaulē. Svarīgākās tehniskās norādes, kam japievērš uzmanība: telefona atmiņas lielums un procesoru kodolu skaits, kā arī operētājsistēma un citasInterneta veikalā daudzveidīga mobilo telefonu klāstu ikviena cilvēka nepieciešamībai. Mobilie telefoni ar skārienjūtīgo ekrānu atbalsta visādas mobilās aplikācijas un iespējas, kas atvieglina ikdienu. Kā piemēram, e-pastu organizēšana, laika prognozes, saziņas programmas kā Skype u.c.. Pērkot mobilo telefonu, pievērs uzmanību preces specifikācijai:

*kodolprocesoru skaits un operētājsistēmaātru telefona darbību un funkcionalitāti;

*telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte;

*savienojamība ar citām ierīcēm (Wi-Fi, Bluetooth)

Pašlaik saziņa ar radiem, paziņām bieži vien notiek ar mobilo telefonu starpniecību, tomēr atsevišķās mājsaimniecībās vēl samērā aktuāli ir t.s. klasiskie telefoni. Šobrīd interneta veikalā vari nopirkt gan stacionāros, gan arī lādējamos telefonus mājai un birojam. Stacionārie telefoni ir pieliekami kā pie sienas, tā noliekami uz galdiņa. Ja ir numuri, uz regulāri zvani, vieglāk tos saglabāt telefona atmiņā.  Savukārt telefoni ar uzlādējamu akumulatora bloku iekļauj dažādas darbības. Piemēram zvanītāja ID noteikšana, iepriekš izsauktā numura atkārtošana un citas opcijas.

Leave a Reply