Fotosesija jautru mirkļu iemūžināšanai- lieliska dāvana

eJa meklē dāvanu kartes, kuras  to adresātam dos iespēju izjust vēl nepieredzētas emocijas, ielūkojies online veikalā Davanuserviss.lv. Dāvanu kartes no Davanuserviss.lv garantē daudzveidīgu emociju buķeti – ar šo dāvanu karšu palīdzību var tik uzrīkota grezna fotosesija draudzenēm, atrasta aizraujoša dāvana vīrietim vai vienkārši pašam dāvināta romantikas pilna nedēļas nogale atpūtas kompleksā “Piena muiža”. Dāvanu kartes, kuras ļaus izdzīvot spilgtus piedzīvojumus, ir Davanuserviss.lv specifika un, pateicoties šim interneta veikalam, vairs nevar būt problēmu atrast labu dāvanu vīrietim, ģimenei vai kolēģiem.

IEDVESMOJOŠA DĀVANA SEV VAI DRAUDZENĒM – FOTOSESIJA

Viena no labākajām dāvanām sievietēm būs fotosesija pie pieredzējuša fotomākslinieka, jo šāda dāvana dos iespēju katrai dāmai sajusties kā vāka modelei. Pie tam fotosesija nāk komplektā  ar vizāžista pakalpojumiem, kā rezultātā dāma tiks uzposta kā uz īstu fotosesiju žurnālam. Pie tam fotosesija ir domāta ne obligāti tikai vienam cilvēkam – fotosesija būs lieliska dāvana arī jaunajām ģimenēm, kas grib iemūžināt sevi. Tāpat fotosesija var būt jautra vecmeitu ballīšu daļa. Ja esi pārliecināts, ka fotosesija ir laba dāvana Taviem draugiem un radiem – ielūkojies Davanuserviss.lv un nopērc attiecīgās dāvanu kartes.

VAJADZĪGA DĀVANA VĪRIETIM? DĀVINI PIEDZĪVOJUMUS!

Ja dāvanas meitenēm iespējams atrast gandrīz katrā veikalā, tad dāvana vīrietim daudziem mēdz sagādāt nelielas grūtības. Taču Davanuserviss.lv domā par to, lai piemērotākā dāvana vīrietim būtu atrodama vien ar dažu soļu palīdzību. Kā piemēram, izbrauciens ar bobsleju būs piemērota dāvana vīrietim, kurš ciena ātrumu un aizraujošas izjūtas, taču alus pagatavošanas apmācības ir piemērota dāvana vīrietim, kam patīk apņēmīgiem vīriešiem. Ienāc Davanuserviss.lv un īsā laikā atradīsi dāvanu kartes, kas iepriecinās vīru, brāli vai tēvu.

PIENA MUIŽA SPA CIENĪTĀJIEM

Ja meklējat dāvan karti, kas būtu drīzāk ar uzsvaru uz atpūšanos, ne aktīvo atpūtu, tad pirts procedūras kompleksā “Piena muiža” ir labākā izvēle. “Piena muiža” piedāvā ne vien parastas SPA procedūras, bet arī nakšņošanu, pirts īri un vakariņas elegantā krogā. Bez tam “Piena muiža” laipni gaidīs visu veidu atpūsties gribētājus – gan vienus, gan pārus, gan draugu kompānijas. Ja Tu gribi kādu lutināt ar atpūtu, tad dāvanu kartes no kompleksa “Piena muiža” būs īstā dāvana, ko iegādāties online iepirkšanās vietnē Davanuserviss.lv!

Leave a Reply