GALDI UN SOLI, KĀ ARĪ CITS INVENTĀRS PASĀKUMAM BRĪVĀ DABĀ

Pasākuma rīkošana aizņem daudz laika un prasa pūles, tamdēļ ir parocīgi tehnisko daļu uzticēt rūpīgiem speciālistiem, ietaupot laiku un pasaudzējot nervus, aizmirstot par iespējamu neizdošanos. Kompānija Akurāts simtprocentīgi attaisno savu nosaukumu un ir kļuvusi par galveno pasākumu inventāra iznomātāju visā Latvijā, kas pakalpojumus (inventāra piegādi, uzstādīšanu un demontāžu) veic arī citās Baltijas valstīs.

Plašais kompānijas auto parks dod iespēju garantēt operatīvu piegādi tieši noteiktajos laikos, tādēļ Tev būs mazāk stresa. Piedāvājumā ir nojumes un teltis, galdi un soli, kā arī citas nepieciešamās mēbeles pasākuma izcilai norisei.

TELŠU UN NOJUMJU NOMA
Pasākumos brīvā dabā lieti noderēs nojume – tas ir lielisks risinājums, jo laikapstākļi var būt neparedzami, savukārt nojume palīdzēs radīt svētkus ar 100% izdošanos neatkarīgi no dabas kaprīzēm. Akurāts piedāvā izvēlēties starp 11 dažāda izmēra un formas teltīm un nojumēm, ko iespējams iznomāt gan kopā ar grīdu, gan bez.


Papildus var īrēt arī tādu unikālu inventāru kā zvaigznes formas telti, kas būs lieliski piemērota festivāliem un sporta spēlēm. Tās košās krāsas un netipiskā forma lieliski izcelsies jebkur, kur tā būs uzcelta. Uzbūvēšana ir elementāra, efekts – iespaidīgs.

BĀRA KRĒSLI, GALDI UN SOLI TAVAM PASĀKUMAM
Pasākumam vajadzīgi galdi un soli? Tā kā iegādāties papildu galdus un citu inventāru tikai uz vienu pasākumu nav izdevīgi un parocīgi arī no uzglabāšanas un apkopes viedokļa, lieti noderēs nomas iespējas. Akurāts piedāvājumā ir galdi un soli tieši Tev nepieciešamajā skaitā un dizainā.


Lai viss būtu 100% ērti un parocīgi, atceries arī par komfortablām un gaumīgām sēdvietām. Plašu popularitāti guvušie bāra krēsli ir ekonomiski telpā, viegli pārvietojami, stabili un ērti. Tie var noderēt vasarās kafejnīcu un restorānu pļaujas laikā, kā arī dažādos pasākumos. Iznomāti bāra krēsli sevi ir lieliski pierādījuši kā nepatīkamu situāciju sēdvietu trūkuma dēļ novērsēji.


Lai pasākums izdotos līdz pēdējam knifiņam, inventāra sagādi uztici Akurāts! Kompānijas darbinieki katru gadu pilnveido savas profesionālās zināšanas, dodoties uz sadarbības partneru organizētiem pieredzes apmaiņas pasākumiem, kā arī iepazīstas ar jaunākajām tendencēm dažādās ārvalstu izstādēs, tamdēļ var ne tikai sniegt kvalitatīvus pakalpojumus, bet arī padomus par vispiemērotākajiem risinājumiem inventāra izvēlei. Piedāvājumā ir ne tikai teltis un nojumes, bet arī galdi un soli, bāra krēsli, kā arī saliekamā skatuve un citi interjera dizaina priekšmeti, kas svētkus padarīs unikālus. Apmeklē Akurāts mājaslapu sīkākai informācijai!