Iecienītākās apdrošināšanas polises – parūpējies par savu un tuvinieku drošību!

Lai kā gribētos, ka dzīve ir tikai prieka pilna, tomēr skaidrs, ka tajā gadās arī dažādi nepatīkami un sarežģīti brīži. No tā nevar izvairīties pilnībā, taču var sevi pasargāt no nepatīkamo pārsteigumu izraisītajām sekām. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā to izdarīt – izvēlēties piemērotu apdrošināšanu.
Mūsdienās sortimentā vairāki apdrošināšanas veidi – teju visām vajadzībām un dzīves gadījumiem. Divas no plašāk zināmām ir dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana. Ko tās ietver un kādos gadījumos tās noformēt? Turpini lasīt un uzzini vairāk!

Kas ir dzīvības apdrošināšana un kādēļ tā var noderēt?

Ja esi galvenais pelnītājs ģimenē, tad ir svarīgi ne vien apgādāt to šajā brīdī, bet gādāt arī par to, kas būs, ja Tu par saviem mīļajiem vairs parūpēties nevarēsi – te labs variants var būt dzīvības apdrošināšana.
Dzīvības apdrošināšana ir veids, kā parūpēties par ģimenes finansiālo stabilitāti. Dzīvības apdrošināšana pamatprincips – veicot nelielas, regulāras iemaksas, var parūpēties par savu finansiālo aizsardzību.
Izvēloties atbilstošāko polisi, jāievēro, ka katrai apdrošināšanas kompānijai ir savi nosacījumi. Pirms pieņem galējo lēmumu, iepazīsties ar visu saistošo informāciju.

Vairāk informācijas- https://www.iizi.lv/dzivibas-apdrosinasana

Jūties aizsargāts ceļojuma laikā!

Ja gribi patiešām izbaudīt ilgi gaidīto atpūtu vai bez lieka uztraukuma nodoties lietišķiem jautājumiem biznesa braucienu laikā, neaizmirsti parūpēties par aizsardzību pret dažādām ķibelēm, kas var pārsteigt nesagatavotu! Ceļojumu apdrošināšana sniedz drošības sajūtu un pasargā no neplānotiem tēriņiem nepatīkamu situāciju gadījumā.
Piemeklējot piemērotāko polisi, vērts ņemt vērā vairākus faktorus – piemēram, ceļojuma galamērķi un ilgumu, apdrošināto personu skaitu, iespējamos riska faktorus un aktuālos riska segumus. Protams, nozīme ir arī iecerētajiem pārvietošanās veidiem – tas notiks ar automašīnu, autobusu vai lidmašīnu. Lai būtu pārliecināts, ka izvēlēta atbilstošākā ceļojumu apdrošināšana, būtiski iepazīties ar vairākiem variantiem un nepieciešamības gadījumā arī pieteikties uz konsultāciju pie kompetentiem apdrošināšanas speciālistiem.
Pirms iegādājies apdrošināšanas polisi, novērtē, vai tai ir pietiekami liels risku segums. Tik pat būtisks ir arī citu klientu vērtējums – pārliecinies, ka tas ir pozitīvs. Tādā veidā nodrošināsies, ka Tava dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai cita polise vajadzības gadījumā attaisnos uz to liktās cerības.

Leave a Reply