Iepriecini mīļos – uzdāvini piedzīvojumu!

Meklējot dāvanas, bieži nepieciešama ne tikai izdoma, bet arī būtisks laika patēriņš. Idejas oriģinālai dāvanai iespējams atrast arī internetā .

Atmiņā paliekošs piedzīvojums – lidojums ar gaisa balonu

Šobrīd īpaši populāras kļuvušas piedzīvojumu dāvanas, jo cilvēki ir sapratuši, ka var dāvanā pasniegt ne vien lietas, bet arī emocijas. Un ideju šādiem pārsteigumiem nudien netrūkst. Viens no piedzīvojumiem, kas var kļūt par atmiņā paliekošu dāvanu – aerodium. Aerodium ir laba izklaide ne tikai vienatnē, bet arī draugu vai ģimenes lokā. Lidojumu Aerodium vēja tunelī var izbaudīt Siguldā, pieejamie ilgumi mēdz būt atšķirīgi – aerodium vēja tuneļa dotās emocijas var izbaudīt divu, četru, sešu vai pat astoņu minūšu garumā – atkarībā no vēlmēm un iespējām.
Lidojums ar gaisa balonu arī var būt labs pārsteigums ikvienam, kuram tuva aktīvā atpūta. Interneta dāvanu veikalu piedāvājumā lidojums ar gaisa balonu gan Latvijas, gan arī kaimiņvalsts Lietuvas piedāvājumā. Turklāt lidojums ar gaisa balonu var kļūt par īpašu kāzu dāvanu.

Uzzini vairāk- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/aktiva-atputa-diviem!

Lielisks pārsteigums kino mīļiem – kino dāvanu karte

Meklējot dāvanu, svarīgi ņemt vērā saņēmēja intereses. Piemēram, kino faniem noderēs kino dāvanu karte. Kino dāvanu karte ļauj apmeklēt sev interesējošo filmu vienatnē vai draugu kompānijā. Kino dāvanu karte iegādājama dažādos apmēros, ļaujot katram izvēlēties sev piemērotāko variantu.
Aktuālas dāvanas vīriešiem? Arī dāvanas vīriešiem internetā pieejamas lielā izvēlē! Tiem, kurus aizrauj aktīvā atpūta, piemērotu dāvanu atrast nebūs sarežģīti – noderēs gan jau pieminētais aerodium, gan arī citas aktivitātes, piemēram, lidojums ar deltaplānu vai brauciens ar Ferrari. Taču dāvanas vīriešiem var būt arī nedaudz mierīgākas, piemēram, gardēžiem patiks ekskluzīvas vakariņas, bet tiem, kuriem garšo alus, – degustācija jautrā kompānijā. Dāvanas vīriešiem var atrast visdažādākās – atliek tikai izvēlēties!

Sagādā azartiskas dāvanas Ziemassvētkos!

Daudziem problēmas sagādā atrast dāvanas ziemassvētkos. Taču ne tad, ja izlemsiet pārsteigt ar emocijas sniedzošām dāvanām! Dāvanas Ziemassvētkos var izvēlēties, ņemot vērā saņēmēja intereses, taču, ja neesat drošs par izvēli, teicama iespēja ir uzdāvināt kādu dāvanu komplektu vai dāvanu karti, lai saņēmējs pats var piemeklēt sev tīkamāko aktivitāti. Dāvanas Ziemassvētkos var būt dažādas, turklāt tās nav jāizmanto tieši ziemas mēnešos. Piemēram, ja paredzēta aktīvā atpūta, piedzīvojumam var ļauties arī siltākajos gada mēnešos – parasti dāvanu kartes derīgas ilgāku laika posmu.
Nav svarīgi – aktuālas dāvanas Ziemassvētkos, dāvanas vīriešiem, jāiepriecina kāds, kuram patīk aktīvā atpūta, piemēram, patīk aerodium, vai jāpārsteidz kāds kino mīlis, piedzīvojumu dāvanas var kļūt par labu risinājumu.

Leave a Reply