IESPĒJA NĀKAMAJAM GADAM- ANGĻU VALODAS MĀCĪŠANĀS!

angļu valodas kursiPedagoģijas pētnieki uzskata, ka svešvalodas ieteicams apgūt agrā bērnībā. Tagad, sākot ar 3 vai 4 gadu vecumu, var apgūt programmu angļu valoda bērniem un arī jauniešiem.

Reagējot uz to, mācību centrs New Horizons organizē interesantas papildus iespējas, piemēram, valodu kursi bezdarbniekiem vai specifiski angļu valodas kursi vecāka gada gājuma cilvēkiem veicinās iespējas darba tirgū. Savukārt, ja vēlaties paaugstināt IT prasmes, vispārīgie valodu kursi un specifiski IT jomas angļu valodas kursi būs noderīgi. New Horizons ir mācību centrs, kas piedāvā iespēju radoši pavadīt brīvo laiku, piedaloties, piemēram, īpašā nodarbību ciklā “angļu valoda bērniem”. Tāpat tā ir alternatīva pašmācībai, jo tai ir individuāla pieeja: apmācība ir organizēta Jums izdevīgā laikā un vietā.

Uzzini vairāk- http://www.nh.lv/kursi

Mācību centra New Horizons īstenotie valodu kursi neatkarīgi no to veida ir nozīmīgs pienesums ikviena kompetenču klāstā. Valodu nepieciešams mācīties, sākot ar 3-4 gadu vecumu, apmeklējot speciālas nodarbības, kur angļu valoda bērniem tiek iemācīta aizraujošā veidā, bet intensīvie angļu valodas kursi būs noderīgi ikvienam, kas grib pilnveidot prasmes tās lietošanā. Ja ir vēlme mācīties ko eksotiskāku, piemēram, grieķu, persiešu vai hidi valodas, ieteicams sākt mācības programmā valodu kursi, kur apmācības tiek organizētas elektroniski. New Horizons angļu valodas kursi un īpaši citu pasaules valstu valodu kursi tiek vadīti, pielietojot progresīvākās mācību metodes:

  • Komunikācija pāros, mazās un arī individuāli ar pasniedzēju;
  • Valodas lietošana, diskutējot par dažādām dzīves situācijām un to izspēlēšana;
  • Komunikācijas kompetenču veidošana un nostiprināšana, rosinot emocijas, kas liek izteikties.

UZ REZULTĀTU ORIENTĒTS MĀCĪBU PROCESS VEICINA VALODAS PRASMJU IZPRATNI

Profesionāls mācību centrs, uz kuru doties, lai gūtu zināšanas, ir New Horizons. Tā realizētie valodu kursi iesācējiem un profesionāļiem, angļu valodas kursi senioriem un angļu valoda bērniem paver iespējas paaugstināt izredzes darba tirgū. Jāpiemin arī, ka valodu mācību centrs New Horizons sniedz iespēju ikvienam novērtēt apmācību kvalitātes līmeni, jo 1. nedēļa (neatkarīgi no programmas veida: angļu valodas kursi, valodu kursi vai angļu valoda bērniem klātienē vai elektroniskā veidā ikvienam apmeklētājam ir bez maksas! Jāatzīmē, ka New Horizons realizē mērķtiecīgu apmācībuprocesu vairāku iemeslu dēļ:

  • Apmācību vietā ir draudzīga un mājīga atmosfēra;
  • Valodu kursi ir balstīti uz komunikācijas prasmju pilnveidošanu;
  • Pieredzējuši un zinoši mācībspēki īsteno programmu tā, ka angļu valodas kursi tiek atbilstošs apmācāmo interesēm un vēlmēm;
  • “Angļu valoda bērniem” tiek realizēts izmantojot dažādas rotaļas un spēles;
  • Mācību centrs sekmē valodas kompetenču attīstīšanu arī papildus individuālajās komunikācijas prasmju nostiprināšanas nodarbības ar pasniedzējiem.

Paaugstiniet savu konkurētspēju darba tirgū, sākot ar rītdienu! Ieskatieties www.nh.lv un izvēlieties sev atbilstošāko programmu Jūsu vēlmēm!New Hozions rosinās sasniegt vairāk! Apmeklējiet www.nh.lv un izvēlieties izaugsmi jau tagad!

Leave a Reply