Internets darba un izklaidei

Internets ir viens no šobrīd pieejamajiem svarīgākajiem komunikāciju rīkiem, kuru izmanto ne tikai e-pasta saņemšanai un nosūtīšanai, bet arī saziņai sociālajos portālos, jaunumu un ziņu lasīšanai, pirkumiem internetā, rēķinu apmaksai u.tml. Lai ikkatrs uzdevums, kas veicams internetā būtu iespējami kvalitatīvs un ērts, katrs no mums grib ātru un stabilu interneta pieslēguma veidu, kas neizvedīs no pacietības ar datu pārraides ātruma svārstīgumu vai interneta pārrāvumiem. Par laimi,  šobrīd ikviens var izšķirties starp dažādiem interneta veidiem un provaideriem tieši to, kas atbilst viņu personiskajām vajadzībām.

Ikvienam, kam stabils un ātrs internets ir prioritāte, vislabākā izvēle ir optiskais internets. Optiskais internets populārs pateicoties ātrumam un signāla kvalitātei, kam nav kvalitātes zudumu un kuru neietekmē dažādi ārēji ārējie apstākļi.  Lietojot optisko internetu Jūs bez problēmām varēsiet lejupielādēt pat liela apjoma failus, skatīties online TV un spēlēt tiešsaistes spēles, nemaz nerunājot par ikdienas sērfošanu sociālajos portālos. Latvijā optiskais internets pieejams ar ātrumu līdz pat 500 Mbit/s, tādējādi esot ātrākais privātpersonām pieejamais internets Eiropā. Vienīgais būtiskākais trūkums – optisko internetu šobrīd var lietot vien lielāko pilsētu iemītnieki, kur ir attīstīta tīklu infrastruktūra un atmaksājas optisko tīklu izbūve.  Optiskais internets, atbilstoši izbūvētajai infrastruktūrai, nodrošina stabila un ātra interneta lietošanu pateicoties modernajai datu pārraides tehnoloģijai. Šajā gadījumā internetu pārraida caur optisko kabeli un optiskā interneta stabilitāti un ātrumu nodrošina gaismas stari, ko izmanto par datu nesējiem. Optiskā interneta priekšrocības: Nodrošina lielu datu apraides ātrumu, pat līdz 500 Mbit/s; Nepastāv datu ierobežojumi; Iespēja izvēlēties starp dažādiem tarifu plāniem; Tīkla paplašināšana notiek ļoti strauji un optiskais internets kļūst pieejamāks.

internetabc.lv
Jebkurā gadījumā, vai nu tas būtu bezvadu, optiskais vai cits no interneta pieslēgumiem, interneta izvēli nosaka dažādi faktori, tajā skaitā: interneta tīkla pārklājums un ierīkošanas iespēja konkrētajā vietā, interneta ātrums un savienojuma stabilitāte, kā arī servisa apkalpošana un piedāvātie tarifu plāni. Šīs prasības tiek vērtētas ar vēlmi iegūt to ātrāko, lētāko un izdevīgāko interneta pieslēgumu ar servisu, kas reaģētu tiklīdz rodas kādas problēmas.  Gan mobilā, gan vadu interneta lietotāji nevēlas būt ierobežoti un, runājot par datu pārraidi, tad izdevīgākais ir bezlimita interneta pieslēgums. Tas ļauj justies droši un neuztraukties par datu pārraides plāna pārsniegšanu, vienalga, internetu lietojat skolai, darbam vai izklaidei.

Leave a Reply