IZDEVIES PASĀKUMS JEBKUROS LAIKAPSTĀKĻOS – IESKATIES AKURATS.LV SILDLAMPU PIEDĀVĀJUMĀ!  

teltis / telts nomaNeviens pasākums nevar izdoties bez piemērota aprīkojuma. Lai samazinātu izmaksas un rūpes par to, vērts ieskatīties aprīkojuma nomas Akurats.lv piedāvājumu klāstā. Tur varēsi izvēlēties ne tikai dažāda veida mēbeles, bet arī teltis, sildlampas, sildītājus un cita veida aprīkojumu.

Viens no Akurats.lv sortimentā esošajiem piedāvājumiem- sildlampas- būs  lielisks risinājums, ja pasākums plānots ārpus telpām. Šāda veida gāzes sildītāji efektīvi silda tuvāko apkārtni,  tā  nodrošinot komfortablu atmosfēru visiem pasākuma dalībniekiem. Šāda veida sildītāji ir ne vien efektīvi, bet arī savas funkcijas pilda pietiekoši ilgu laiku- darbojoties maksimālajā režīmā, tie sildīs desmit stundas. Lai gāzes sildītāji maksimāli droši darbotos, svarīgi ievērot to lietošanas pasākumus.

Akurāts piedāvātās sildlampas ir metāla krāsā, 2,30 m augstas un 13 kg smagas. Tās aprīkotas ar propāna gāzes balonu, tādēļ tās nedrīkst pašrocīgi izjaukt, novietot pie degošiem materiāliem vai tiešos saules staros.

Āra pasākumi vairs nav problēma nevienos laikapstākļos- izvēlies sildlampas no  Akurāts un izbaudi omulīgu gaisotni ārpus telpām!

LIELISKS RISNĀJUMS JEBKURAM PASĀKUMAM- AKURĀTS PIEDĀVĀTĀ TELTS NOMA

Nojumes īre ir vēl viens  Akurats.lv piedāvātais pakalpojums. Izvēlēties piemērotāko nojumi tev palīdzēs  Akurats.lv komanda. Tāpat tiks nodrošināta arī  nojumes transportēšana uz pasākuma norises vietu, kā arī uzstādīšana un demontāža pēc pasākuma.

Telts noma ir ērts risinājums gan lielos, gan mazākos  svētkos – piemēram, gadatirgos , festivālos vai kāzās, jo nodrošina iespēju izvēlēties visdažādāko izmēru un veidu teltis. Telts īre pie  Akurāts ļaus ietaupīt ar telts iegādi un uzglabāšanu saistītās izmaksas.

Pasākumam vajadzīga arī skatuve? Ieskaties  Akurāts piedāvājumā! Uzņēmuma Akurāts sortimentā esošās skatuves ir saliekamas ,ar pakāpieniem.

Meklē visu vajadzīgo aprīkojumu pasākumam pie Akurats.lv. Skatuve, sildlampas, telts īre, kā arī cita veida aprīkojums plašā izvēlē par vislabākajām cenām.

VAJADZĪGI BĀRA KRĒSLI? IESKATIES AKURATS.LV PIEDĀVĀJUMĀ

Savukārt, ja pasākums tiek organizēts telpās, jāpadomā par atbilstošām mēbelēm. Akurāts piedāvājumā arī banketu krēsli un apaļie galdi, kas lieliski papildinās ikvienu interjeru.

Akurāts nomas klāstā esošie banketu krēsli ir melnā krāsā , tādēļ tie piemēroti dažāda veida interjeriem. Krēslu piegādi uz norādīto pasākuma norises vietu veic Akurāts  darbinieki.

Ja paredzēts rīkot neformālu pasākumu, efektīvs risinājums būs bāra krēsli. Ja tie nepieciešami tikai uz konkrēto pasākumu, izdevīga izvēle būs bāra krēslu noma. Akurāts  piedāvājumā esošie bāra krēsli ir ar apaļu virsmu, melnā krāsā.

 Nojumes vai telts īre, kā arī gāzes sildītāji nodrošinās omulīgu atmosfēru jebkuros laika apstākļos. Ieskaties akurats.lv.

Leave a Reply