Kā aizņemties?

Šī procedūra ir pavisam vienkārša un visiem saprotama. Aizņemšanās notiek SMScredit.lv, aizpildot pieteikuma anketu. Jums var būt teikts, ka jāpārskaita 0.01 centu uz SMScredit.lv kontu, par to nav jāuztraucas!

Šis cents ir domāts tam, lai apstiprinātu jūsu piederību esošajam kontam kā arī, lai aizņēmuma summa kļūdas pēc netiek pārskaitīta trešajai personai. Aizpildot kredīta pieteikuma formu, būs jānorāda informācija par sevi.

Pirmais aizdevums būs bez procentiem, kā SMScredit.lv reklāmā teikts “Pirmais aizdevums par brīvu” un tu vari atdot tik, cik aizņēmies, bez procentiem. Vēl viena ļoti laba SMScredit.lv priekšrocība ir tā, ka tev nav jābūt 21 gadus vecam, lai saņemtu aizdevumu. SMScredit.lv piedāvā saņemt aizdevumu jau sākot no 20 gadu vecuma.

Kad pieteikuma anketa ir aizpildīta un ir veiktas visas nepieciešamās darbības, lai saņemtu aizdevumu, Jums atliek tikai gaidīt. Parasti kredīts tiek saņemts līdz 15 minūtēm, taču dažreiz tā nenotiek. Kā rīkoties, ja pie naudas vēl neesat tici un ir jau pagājušas 15 minūtes? Mēs iesakām vēlreiz pārbaudīt SMScredit.lv mājaslapā pieteikuma formu un, vai forma ir aizpildīta līdz galam. Ja ar formu viss ir kārtībā, tad padomājiet, varbūt jums ir nepabeigtas saistības ar citiem kreditoriem.

SMScredit.lv Rūpīgi izskata katra aizdevuma pieprasījuma formu individuāli un ja jūs jau esat kā teikt iebraucis “auzās” ar citiem kredīta devējiem, tad SMScredit.lv nemēģinās jūs ievest vēl dziļākā izmisumā. tieši tāpēc, ja tu esi jau aizņēmies citur un neesi atdevis, tad SMScredit.lv tev kredītu neizsniegs. Bet, ja tu to uzrādi pieteikuma formā un apzinoties savu rīcību velies aizņemties pie SMScredit.lv, lai saņemtu lielāku naudas summu un nokārtotu vairākas mazākas finansiālās problēmas, tad SMScredit.lv iespējams, palīdzēs!

SMScredit.lv piedāvā, aizņemoties otro reizi, saņemt naudas summu līdz 425 eiro. Ja kaut kādu neparedzamu iemeslu dēļ dzīvē nav sanācis nopelnīt pietiekoši, lai apmaksātu ikmēneša kredītu maksājumu, tad SMScredit.lv piedāvā nedaudz pagarināt Jūsu apmaksas termiņu, par simbolisku samaksu tāda iespēja tiek piedāvāta visiem SMScredit.lv klientiem.

Leave a Reply