Kā atrast labu riepu servisu?

riepu servissAutomašīnas nodrošina ne vien brīvību, bet prasa arī zināmas pūles. Riepu maiņa, akumulatori, eļļas ..tā ir tikai daļa no vajadzīgā. Un tieši tādēļ jāatrod labs riepu serviss. Ja vēlies  augstvērtīgus pakalpojumus, laba izvēle ir riepu serviss Pirelli Key Point.

Klientu ērtībām riepu maiņa piesakāma arī mājaslapā www.pkp.lv. Tā ir iespēja ātri un vienkārši apskatīt, kur ir tuvākais Pirelli Key Point riepu serviss, un pieteikt laiku, kurā tiks veikta riepu maiņa. Pieteikumā arī iespējams norādīt, vai būs līdzi savas riepas, izmantosi riepas no glabāšanas, vai plāno pirkt jaunas riepas.

Lai saprastu, vai nepieciešama riepu maiņa, uzmanība jāpievērš riepu nodilumam. Tomēr speciālisti iesaka pievērst uzmanību nodilumam arī ikdienā, piemēram, ja braukšana kļūst nestabila, īpaši slapjos laika apstākļos, ir jāveic riepu maiņa.

VAJADZĪGAS JAUNAS RIEPAS? PIRELLI KEY POINT SERVISĀ BŪS, KO IZVĒLĒTIES

Riepu serviss piedāvā iegādāties kvalitatīvas ziemas, vasaras riepas, kā arī vissezonas riepas no populārākajiem ražotājiem! Turklāt tiek piedāvāta arī labākās cenas garantija. Tas nozīmē – ja vajadzīgās riepas kādā citā vietā Tev piedāvā iegādāties par izdevīgākām cenām, sazinies ar Pirelli Key Point un varbūt riepas saņemsi vēl lētāk! Pirelli Key Point riepu centros ir iespējams nopirkt arī moto riepas no slaveniem pasaules ražotājiem – Pirelli, Metzeler, Sava, Dunlop un Bridgestone. Izvēlei augstākas kvalitātes riepas visiem moto segmentiem.

Tiešsaistē iegādājami arī auto akumulatori. Pēc norādītajiem datiem filtrā tiks atlasīti piemērotākie akumulatori. Klientu ērtībām publicēts arī apraksts, kas ļauj saprast, kādi ir konkrētie akumulatori. Būtiski, ka visi auto akumulatori ir ar garantiju, tātad – tos pirkt ir droši!

Piedāvājumā dažādi auto akumulatori tikko no rūpnīcas. Visi akumulatori ir ar garantiju līdz 3 gadiem. Vajadzības gadījumā akumulatori var tikt uzlādēti vai apmainīti. Servisā pieejami ne vien auto akumulatori, bet arī to lādētāji un starta iekārtas, kā arī starta vadi, klemmes un testeri.

 PROJEKTS AR PĀRSTĀVNIECĪBĀM VISĀ EIROPĀ

Labākās riepas un auto akumulatori atrodami Key Point servisā! Atrodi tuvāko un dodies turp, lai rūpētos par savu mašīnu kvalitatīvi un droši!

Pirelli Key Point ir starptautisks projekts, kas apvieno vairāk nekā 700 riepu autocentru visā Eiropā. Baltijas valstīs starptautisko tīklu Key Point pārstāv SIA Latakko . Savu darbību Latvijā tīkls uzsāka 2001. gadā, savukārt Igaunijas un Lietuvas tirgi pievienojās attiecīgi 2012. un 2013. gadā. Šobrīd Baltijas valstīs darbojas jau 61 Key Point riepu centrs.

Leave a Reply