Kādas ir Lombards 24 priekšrocības klientiem?

imagesLombards 24 lepojas ar vairākām īpašībām, kas gan piesaista jaunus klientus, gan notur savā lokā esošos un lojālos.

Svarīgs faktors ir Lombards 24 pieejamība – tā kā šis ir ļoti plašs lombardu tīkls, kas aptver visu Latviju, tad filiāles ir pieejamas gandrīz ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Filiāles ir viegli pamanāmas, drošas, tīras un modernas.

Nevar neņemt vērā to, ka izmantot Lombards24.lv pakalpojumus ir ērti un ātri – standarta aizdevumi var tikt noformēti aptuveni 10 vai 15 minūšu laikā, un summu saņemsiet skaidrā naudā ātri un bez aizķeršanās. Ja aizdevums ir lielāks, tik un tā to saņemsiet diennakts laikā.

Klienti augstu novērtē arī godīgumu. Katrā lombardā preces cenu un kvalitāti, tātad arī ķīlas vērtību un Jūsu aizdevuma summu nosaka vērtētājs – lombarda darbinieks. Lombards 24 darbinieki ir augstu apmācīti pareizi novērtēt preces un vienmēr nāk pretim klientam, lai atrastu individuālu risinājumu. Arī līgumi tiek sastādīti precīzi un saprotami, skaidrā valodā, izvairoties no jebkādām slēptajām maksām.

Vai man ir pieejamas atlaides, ja esmu Lombards 24 vairākkārtējs klients?

Jums visnotaļ tiks piešķirtas priekšrocības, ja būsiet pastāvīgais klients. Lombards 24 ir sava lojālo klientu programma. Tajā tiek sniegtas dažāda līmeņa atlaides ikmēneša maksājumu procentu likmei, tādējādi veicinot izdevīgu un Jūsu vēlmēm atbilstošu sadarbību. Savukārt klienti, kuri nepilda savas saistības vai ieķīlā zagtu mantu, nekavējoties tiek ievietoti melnajā sarakstā, un sadarbība ar tiem tiek neatgriezeniski pārtraukta.

Vai ir droši izmantot Lombards 24 pakalpojumus?

Tā kā Lombards 24 mērķis ir sniegt kvalitatīvus pakalpojumus, tad visas darbības regulē normatīvie akti. Darbība tiek veikta saskaņā ar Komerclikumu, Civillikumu un Ministru Kabineta noteikumiem, kā arī citiem spēkā esošiem normatīviem aktiem Latvijā.

Piedevām Lombards 24 ir arī LNKA (Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas) un LLA (Latvijas Lombardu asociācijas) biedrs, kas nozīmē vēl stingrāku tirgus politiku, kuras mērķis ir veicināt labāku kreditēšanas praksi un uzlabot kvalitāti.

Leave a Reply