KANVAS PĒC INDIVIDUĀLA PASŪTĪJUMA – CANVASWAY.COM

kanvasIkvienas telpas interjeram īpašu noskaņu noteikti piešķirs oriģināla kanva. Kanva – tā ir glezna, kurai pamatā ir uz auduma uzdrukāta fotogrāfija. Šīs foto gleznas tiek drukātas uz kvalitatīva auduma, izmantojot augstas kvalitātes speciālas krāsas – tādā veidā nodrošinot ilgu mūžu. Kanvas tiek uzvilktas uz atbilstoša izmēra rāmjiem, kas pēc tam ir piestiprināmi pie sienas.

Kanva var ne vien lieliski papildināt mājas interjeru, bet arī kļūt par oriģinālu dāvanu svētkos! Viens no variantiem iegādāties kanvu , ir apmeklēt canvasway.com.
Canvasway.com sniedz lielisku izdevību saņemt tieši savai gaumei, vēlmēm un interjeram piemērotu kanvas gleznu – tiek pieņemti individuāli pasūtījumi.
Canvasway.com darbojas tikai ar augstas kvalitātes materiāliem , garantējot izcilu rezultātu. Kā minēts, pastāv divas iespējas – izvēlēties savu mīļāko fotogrāfiju no fotoalbuma un pārvērst to skaistā foto gleznā, kas iepriecinās ne tikai tuviniekus, bet arī viesus, vai arī dot priekšroku kādai no jau gatavajām kanvām – tās var aplūkot canvasway.com galerijā.
Ja vēlies pasūtīt individuāli izgatavotu kanvu, izvēlies iespēju to augšupielādēt mājas lapā canvasway.com un noteikt visus vajadzīgos parametrus, izmantojot ērto 3D vizualizāciju. Savukārt, ja esi iecerējis iegādāties kādu no jau gatavām kanvām, aplūko sadaļu ”kanvu galerija”, kurā atrodamas dažādu tematiku kanvas. Iepazīsties ar tām mūsdienīgajā 3D vizualizācijā un izvēlies piemērotāko!
Vēlotos pasūtīt kanvu, svarīgs jautājums noteikti būs kanvas cena. Šeit jāpiemin, ka tā atkarīga no vairākiem faktoriem – kā piemēram, izmēra, malu attiecības un kanvas veida. Vislabāk konkrētā pasūtījuma cenu iespējams uzzināt, ieskatoties mājas lapā canvasway.com – sadaļā ”kanvu izmēri un cenas”, kā arī sazinoties ar uzņēmuma komandu.
Kanvas glezna noteikti būs lieliska dāvana. Canvasway.com komanda padomājusi arī par to – pastāv iespēja arī uzdāvināt dāvanu karti. Tā dos iespēju saņēmējam pašam izvēlēties sev tīkamo kanvu.
Svarīgi, ka kanvas izgatavošana notiek, izmantojot teicamas kvalitātes audumu, kas ir izturīgs pret mitrumu, nobrāzumiem un UV gaismu.
Lai kanvas izskatītos labi, būtiska ir arī to kopšana – vēlams to veikt, notīrot tās virsmu ar mīkstu drānu. Tāpat jāpiebilst, ka kanva tiek apstrādāta ar laku. Tā pasargās kanvu no putekļiem un UV starojuma.
Būtiski, ka kanvas gleznas izgatavošana neaizņems daudz laika – pasūtījums tiek izpildīts vidēji vienas vai divu dienu laikā. Pasūtījums uz norādīto adresi tiek nogādāts ar DPD kurjera starpniecību un tas notiek 2 – 5 dienu laikā – atkarībā no piegādes adreses.
Papildini interjeru ar skaistu kanvas gleznu no canvasway.com.

Leave a Reply