Kur atrast izdevīgāko ātro kredītu?

Brīžos, kad vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, par daudzu iecienītu variantu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – to noformēt var neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma.

Ko ņemt vērā pirms kredīta noformēšanas

Ātrais aizdevums var kļūt par risinājumu dažādās situācijās, ja vien izvērtēsi visus riskus un ņemsi vērā vairākus priekšnoteikumus.

Taviem ienākumiem jābūt pietiekamiem, lai atmaksātu aizdevumu

Noformējot aizdevumu, jāizvērtē sava maksātspēja. Lai arī bieži kredīts bez darba izsniegts tiek, ņemot vērā citus pastāvīgos ienākumus, piemēram, pensiju vai stipendiju, tomēr kredītņēmējam jāņem vērā, ka kredīts bez darba aizdevēju piedāvājumā lielākoties nav .

Tev jāatbilst kredītdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam

Meklējot piemērotāko aizdevuma variantu, pievērs uzmanību arī kredītdevēja noteiktajam vecuma limitam. Liela daļa aizdevēju savus pakalpojumus piedāvā no 20 gadiem. Šis nosacījums tiek īstenots, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos. Taču nav tā, ka ātrie aizdevumi pieejami tikai no 20 gadiem, joprojām ir aizdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā arī jaunākiem cilvēkiem, taču tādu ir mazāk, nekā no 20 gadiem. Uzzini vairāk šeit!

Tavai kredītvēsturei jābūt pozitīvai

Izskatot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs pievērš uzmanību arī kredītvēsturei. Lai ātrais aizdevums tiktu piešķirts, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Vai ātrie aizdevumi ir izdevīgi?

Pie daļas kredītdevēju šobrīd pieejami krediti bez procentiem, kas nozīmē – aizdevumam netiek aprēķināta procentu maksa. Pēc laika jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Jāatceras, ka bezmaksas kredīts pieejams tikai aizdevēja jaunajiem klientiem, sākot ar otro kredīta noformēšanas reizi kredītam tiek aprēķināti procenti. Bezmaksas kredīts tiek izsniegts uz salīdzinoši īsu termiņu – 30 dienām. Ilgtermiņa aizdevumi kā krediti bez procentiem izsniegti netiek.

Lai arī bezmaksas kredīts šķiet vilinoša iespēja, jāatceras, ka tas tik un tā ir jāatdod. Turklāt – līgumā noteiktajā termiņā. Krediti bez procentiem pārvēršas maksas aizdevumā pēc noteiktā termiņa beigām. Ja aizdevums netiek samaksāts laikā, jārēķinās ar soda procentiem vai jāpagarina atmaksas termiņš, kas arī ir maksas pakalpojums.

Ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir dažādu aizdevēju piedāvājumā, vērts salīdzināt arī citus kritērijus, piemēram, pieejamo summu, atmaksas termiņu, gada procentu likmi .

Kā var noderēt kredītu kalkulators?

Lai iegūtu informāciju par konkrētā aizdevuma izmaksām, būtisks ir kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators izvietots aizdevēju mājaslapās, un dod iespēju iegūt vispārīgu informāciju par aizdevuma izmaksām. Kredītu kalkulators īpaši noderīgs, ja ir plāns noformēt kredītu uz ilgāku laika posmu. Taču kredītu kalkulators tiek izmantots arī pirms īstermiņa aizdevumu noformēšanas.

Lai arī pie nebanku aizdevējiem bieži pieejami krediti bez procentiem un pat kredīts bez darba, jāpatur prātā, ka katrs aizdevums ir atbildīgs solis. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi izvērtē savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.

 

Leave a Reply