LUCIDA – KVALITATĪVS UN DAUDVEIDĪGS SERVISS  

namu apsaimniekošanaLucida ir īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas piedāvā kvalitatīvus uzkopšanas, telpu tīrīšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus visā Latvijas teritorijā.

Lucida namu apsaimniekotāji palīdzēs gadījumos, ja vajadzīga apkārtējās teritorijas uzkopšana, labiekārtošana vai tamlīdzīgi.  Lucida nodrošinātos ēku apsaimniekošanas pakalpojumus izmanto uzņēmumi, kā arī privātpersonas. Tāpat uzkopšanas serviss nodrošina arī telpu tīrīšanas, logu mazgāšanas pakalpojumus. Būtiski, ka piedāvājumā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošanas darbi.

Lai gan internetā sastopama informācija par dažādiem uzkopšanas servisiem, ir būtiski tos izvērtēt sīkāk, jo uzkopšanas firmas var atšķirties gan ar pakalpojumu kvalitāti, gan ar izmaksām. Lucida savus klientus pārsteidz ar kvalitatīvu darbu izpildi. Un nav noslēpums, ka pareiza uzkopšana jūtami ietaupa naudu, laiku un arī pacietību.

Būtiski, ka Lucida.lv nodrošina arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana sevī ietver apzaļumotās teritorijas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju pļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā aktuāla būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt šos pienākumus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi Lucida.lv komandai, un noteikti nebūsiet vīlušies!

Apsaimniekošanas darbi bieži vien prasa profesionālu pieeju. Tieši tāpēc, namu apsaimniekošana ar Lucida.lv dos pārliecību, ka vajadzības gadījumā saņemsiet vislabāko servisu.

Piemēram, ja ir iecere veikt remontdarbus, ziniet, ka Lucida speciālisti uz remonta norises vietu ieradīsiesar visu vajadzīgo. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāuztraucas par nepieciešamo aprīkojumu remontdarbu veikšanai.

Jāpiebilst, ka Lucida piedāvājumā arī pieredzējuša elektriķa pakalpojumi, kā arī – santehniķa pakalpojumi, kas ir aktuāli un pieprasīti visos laikos. Tādējādi, ja radušās problēmas elektroapgādes sistēmā vai nepieciešams nomainīt kādu ūdens cauruli, vairs nebūs jādomā, kur meklēt palīdzību. Nevar aizmirst arī faktu, ka Lucida.lv sniedz arī alpīnista pakalpojumus, bez kuriem neiztikt, piemēram, pie logu tīrīšanas augstceltnēs.

Tāpat, uzkopjot telpas vai veicot dažādus būvdarbus, neiztikt bez piemērota darba apģērba. Interneta veikalā Lucida.lv atradīsiet visu nepieciešamo – jakas, bikses, halātus, kombinezonus un cita veida apģērbu.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek nodrošināti visatbilstošākie risinājumi namu apsaimniekošanai, tai pat laikā nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties , lai uzzinātu vairāk lucida.lv.

Leave a Reply