MAINĀMO PAKLĀJU, MOPU UN VIRTUVES DVIEĻU PAKALPOJUMI VISĀ LATVIJĀ, PIEDĀVĀ UZŅĒMUMS BERENDSEN

Samazini saimniecības naudas izdevumus par 20 procentiem! Izvēlies A/S “Berendsen Tekstila Serviss” piedāvātos higiēnas un paklāju nomas pakalpojumus un nodrošini uzkoptas telpas ik dienas! Uzņēmums piedāvā dažādus pakalpojumus: maināmo paklāju noma, tualešu higiēnas aprīkojuma noma un serviss, grīdas sausās uzkopšanas piederumi un citi.
Lai nodrošinātu vienmēr tīras tualešu telpas uzņēmumā, kafejnīcā, tirdzniecības centrā u.c., vēlams Berendsen tualešu higiēnas iekārtas, inventārs un to serviss. Bez tam grīdas tīrīšanai uzņēmuma Berendsen (EPS) pakalpojumu klāstā mopu serviss. Darbarīks sausajai grīdas uzkopšanai, kas diezgan labi savāc putekļus. Pateicoties kokvilnas dzijai tai tiek nodrošināta labāka funkcionēšana un netīrumu ietilpība. Ja izvēlēsies Berendsen (EPS) mopu servisa pakalpojumu, nebūs jāuztraucas par tā uzkopšanu un uzturēšanu labā tehniskā stāvoklī. Berendsen (EPS) dod iespēju iznomāt mopu ar iespēju to nomainīt ik pēc nedēļas.

Manāmie paklāji tīrām telpām

Paklājs ir ļoti svarīgs ikvienā sezonā, jo sniedz gan gružu un netīrumu savākšanu un pasargā grīdu pret nodilumu. Klāstā šāda veida maināmie paklāji:

  • sarkanā paklāja noma nozīmīgiem notikumiem, banketa rīkošanai, veikala atklāšanai u.c. Sarkanie paklāji izgatavoti no neilona šķiedrām, kas neļauj izveidoties statiskajai elektrībai;
  • gumijas komforta paklāji, tie pasargās no kritieniem – lietojams uz slidenām grīdas virsmām Gumijas komforta paklājs teicami amortizē plīstošu trauku triecienus, tādējādi jo sevišķi ir ieteicams aiz bāra letēm;
  • krāsainie paklāji, kas domāti, lai izceltu uzņēmumu starp pārējiem un radītu teicamu iespaidu.;
  • Gumijas paklāji ir paredzēti rupjo gružu (māla, grants, u.c. savākšanai. Tas ir izgatavots no izturīgas nitrilgumijas, kas pie temperatūras svārstībām neplaisā.

Maināmo paklāju serviss- ērtākais veids kā rūpēties par tīrību. Piedāvājumā ietilpst regulāra paklāju nomaiņa, kas garantēs tīrību un kārtību jebkuros laikapstākļos.

Ja tavā uzņēmumā sapņo par maināmajiem paklājiem, vari pieteikties konsultācijai pie Berendsen ekspertiem – viņi sniegs padomus un rekomendēs labāko variantu! Ja esi paredzējis pārliecināties par Berendsen paklāju kvalitāti, Berendsen mājaslapā atradīsi kategoriju “Paklāju pētnieki”, kurā ir īstenoti dažādi pārbaudījumi , lai izvērtētu to izturīgumu un pārliecinātos par ieguvumiem, tos lietojot.

Berendsen Tekstila Serviss klientiem piedāvā nomāt vairāku veida un krāsu maināmos paklājus, nomāt mopu-grīdas sausās uzkopšanas darbarīku, kā arī piedāvā tualešu higiēnas aprīkojuma nomu un servisu. būtisku informāciju par pakalpojumiem un servisa nodrošināšanu tavā atrašanās vietā vari noskaidrot uzņēmuma portālā www.berendsen.lv. Vari nosūtīt radušos jautājumu pa e-pastu info@berendsen.lv.

Leave a Reply