Mūsdienu prasībām atbilstošas mācības

Bez šaubām, zināšanām ir liela nozīme – tā ir nezūdoša bagātība. Šobrīd ir dažādas iespējas mācīties, taču bieži vien jaunu zināšanu apguvei pietrūkst laika. Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai, tagad jaunas prasmes var apgūt internetā.

Ja vēlies apgūt profesiju 7 līdz 15 mēnešu laikā, mācoties sev ērtā tempā, no jebkuras vietas, kur vien pieejams internets, ieskaties Latvijas Tālmācības profesionālā centra (LTPC) nodrošinātājās programmās.

Ielūkojies centra piedāvājumā un uzzini, kādas ir LTPC programmas. Izvēlei gan multimediju dizaina kursi, gan web programmēšana, auklītes kursi un dažādas citas LTPC programmas! Mācības notiek e-vidē, izmantojot individuālu lietotāja profilu. LTPC programmas ir daudzveidīgas un mācību process mūsdienu prasībām atbilstošs, tādēļ šo iespēju novērtē daudzi.

Uzzini vairāk- http://www.ltpc.lv/lat/programmas/multimediju-dizains!

LTPC PIEDĀVĀJUMĀ MULTIMEDIJU DIZAINA KURSI

LTPC programma web programmēšana ir izdevība gada un trīs mēnešu laikā kļūt par programmēšanas tehniķi. Web programmēšana ļaus apgūt visu vajadzīgo, lai pēc tam strādātu uzņēmumos, kas nodarbojas ar programmatūras veidošanu. Tāpat web programmēšana paver iespēju kļūt par pašnodarbināto vai individuālo komersantu.

Multimediju dizaina kursi dod iespēju kļūt par atzītu dizaineri Latvijā un pasaulē! Web dizains apgūstams 15 mēnešos. Svarīgi, ka multimediju dizaina kursi paredz 3. profesionālās kvalifikācijas līmeni. Turklāt, multimediju dizaina kursi ietver dažādus  mācību priekšmetus – jāmācās ne tikai web dizains, bet arī skaņu un mūzikas teorija, vizuālās mākslas valoda un dizaina teorija, kā arī dažādas citas aktuālas tēmas. Web dizains ir māksliniecisks darbs, kas tiek īstenots, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas. Web dizains ir viena no pieprasītākajām jomām – izmanto iespēju to apgūt e-vidē!

INTERESĒ AUKLĪTES KURSI? IESKATIES LTPC PIEDĀVĀJUMĀ!

LTPC piedāvājumā arī auklītes kursi. Auklītes kursi dod iespēju kļūt par profesionālu bērnu pieskatītāju tikai gada laikā. Auklītes darbs reizē ir arī misija, jo palīdz gādāt par pašu mazāko komfortu un dot nozīmīgu ieguldījumu viņu attīstībā. Auklītes kursi piedāvā gan teorētisko, gan praktisko zināšanu bāzi, lai pēc kursu beigšanas Tu varētu piedāvāt kvalitatīvu bērna aprūpi, apliecināt savu kompetenci pedagoģijā, psiholoģijā un bērna kopšanā. Auklītes kursi Tev nodrošina iespēju saņemt arī valsts atbalstu par bērnu aprūpēšanu.

Latvijas Tālmācības profesionālais centrs var lepoties ar mūsdienīgiem pasniedzējiem. Centrs piedāvā iegūt valstiski atzītu sertifikātu, kas apliecina profesionālo kvalifikāciju. LTPC programmas dod iespēju apgūt sev saistošo jomu jebkurā laikā – uzņemšana mācību iestādē notiek visa gada garumā. LTPC ir veidots, lai ikviens varētu iegūt sev tīkamo profesiju, tādēļ izveidota sociālā programma, kas nodrošina mācību maksas atlaides vairākām sabiedrības grupām, piemēram, daudzbērnu ģimenēm, jaunajām māmiņām un tētiem, izglītojamiem ar īpašām vajadzībām. Plašāku informāciju uzzināsi, ja ielūkosies centra mājas lapā www.ltpc.lv.

Leave a Reply