Naudas aizdevumi no Viasms

aizdevums viasms.lvKuram gan nav gadījies, ka pēkšņi aptrūkstas nauda. Dažādu norēķinu un iepirkšanos gūzmā, negaidīti izdevumi vai ierobežotas finanses visai bieži mūs pārsteidz nesagatavotus. Reizēm tie ir tikai sīki pārtēriņi, taču nereti naudas izdevumi ir lielāki, nekā ar tiem racionāli būtu iespējams tikt galā. Šādos gadījumos vajadzīgs kāds stiprs plecs, uz kuru var paļauties.

Ātro kredītu kompānija Viasms ir viena no uzticamākajiem naudas aizdevējiem Latvijā. Naudas aizdevumus tā izsniedz ātri, bez liekām formalitātēm un netincinot, kur nauda tiks izmantota. Turklāt, izvērtējot dažādās dzīves situācijas, kas ikdienā gadās kompānijas klientiem, Viasms iedzīvotāju finansiālajām problēmām piedāvā atšķirīgus naudas aizdevumu veidus, kas atšķiras ar aizdevuma summas lielumu un atmaksas termiņu.

Viens no visbiežāk izmantotajiem naudas aizdevumiem pie Viasms ir aizdevums līdz algai. Šie naudas aizdevumi ir piemēroti, ja nepieciešama salīdzinoši neliela naudas summa, ko nepieciešams aizlienēties vien uz nepilnu mēnesi, līdz tiks saņemta alga. Šis risinājums ļauj nevilcinoties īstenot ieceres vai nokārtot steidzamus maksājumus tūlīt. Jāpiemin, ka ātro kredītu kompānijai Viasms ir noteiktas naudas summas, kādu iespējams aizņemties šādos gadījumos. Aizņemoties pirmo reizi, klients var saņemt aizdevumu līdz 150 latiem, turklāt šo naudas aizdevumu viņš saņems bez komisijas maksas. Otro reizi no Viasms iespējams aizņemties līdz 200 latiem, bet turpmāk – līdz 300 latiem.

Ja plānotie tēriņi ir krietni lielāki, klients no Viasms var saņemt arī naudas aizdevumu līdz tūkstoš latiem. Tas ir naudas kredīts nozīmīgākiem dzīves plāniem. Saprotamu iemeslu dēļ atmaksas termiņš šim naudas aizdevumam ir daudz garāks – to var atdod gada laikā, sadalot kopējo līguma summu vienādos maksājumos laika periodā no 3 līdz pat 12 mēnešiem.

Pavisam jauns naudas aizdevumu veids ir preču kredīts. Ar tā palīdzību iespējams iegādāties preces mājai un ģimenei. Tiesa gan, tas notiek attālināti un ar izmaksu laika posmā līdz vienam gadam. Šī naudas aizdevuma priekšrocība ir iespēja kārotās preces iegādāties kredītā, pat neizejot no mājas. Turklāt noliktavā ir plaša preču izvēle – iespējams iegādāties vairāk nekā 7500 preces.

Leave a Reply