ORIĢINĀLAS DĀVANAS NO DAVANUSERVISS.LV

Oriģinālas dāvanas svētkos www.davanuserviss.lvDavanuServiss.lv ir lielākais un unikālākais piedzīvojumu dāvanu karšu tirgotājs ar vairāku gadu pieredzi. Interneta veikalā atrodami dažnedažādi oriģināli dāvanu karšu piedāvājumi, atrodams viss  – no dzimšanas dienu, vārda dienu, romantiskām dāvanām līdz neaizmirstamam braucienam ar jahtu vai kvadraciklu un ne tikai! No vairākiem simtiem dāvanu karšu ikkatrs atradīs ideālo dāvanu sev un pārējiem – kaut ko, kas iepriecinās ikvienu. Plašais dāvanu karšu sortiments ir visu laiku papildināts un dāvanu kartes pieejamas lietošanai visā Latvijā un arī ārpus tās. Zemāk vari uzzināt ko vairāk par dažiem no populārākajiem DāvanuServiss.lv pārsteigumiem.

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – šādu dāvanu meklēšana ļoti bieži rada diezgan lielas grūtības, īpaši tad, ja dāvana jāpiemeklē vienai un tai pašai personai gadu no gada. Izsmalcinātas vakariņas dažādos restorānos un krodziņos, lieliskas masāžas, SPA un skaistumkopšanas procedūras, aktīvā atpūta un interesanti kursi – tas viss un vēl vairāk piedāvājumu pieejami Tavai izvēlei! Bet, ja meklē oriģinālas dāvanas vārda dienā – atceries, ka vārds veido daļu no mūsu personības, rodas tikai pozitīvas emocijas, kad citi cilvēki to atceras un apsveic ar kādu īpaši atbilstošu dāvanu. DāvanuServiss.lv sortimentā ir simtiem dažādu dāvanu karšu piedāvājumi, starp kuriem katrs noteikti atradīs to īpašo dāvanu!

Brauciens ar kvadraciklu aktīvai atpūtai pie dabas – īsteno perfektu iespēju iesaistīties aizraujošā izklaidē – izbraucienā ar kvadraciklu pa laukiem, smilšu karjeriem, mežiem vai pat bezceļiem, redzot vietas, kur ikdienā neuzturamies. Šādu izbraucienu ar kvardraciklu noteikti novērtēs sportisku aktivitāšu fani, kas izklaidēs meklē arī adrenalīna devu. dāvanu kartes izbraucieniem ar kvadracikliem var apskatīt DāvanuServiss.lv mājas lapā – kategorijā “Braukšana”. Izbraucienu vietas – Rīgā un Ādažos, kā siltajos vasaras mēnešos, tā jebkurā no gadalaikiem, atkarībā no izvēles.

Romantiskas dāvanas – viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām ar vairāk nekā 150 dāvanu piedāvājumiem! DāvanuServiss.lv kategorijā “romantiskas dāvanas” Tu atradīsi piemērotas dāvanas romantiskiem brīžiem, romantiskas izklaides un brīnišķigus iespaidus, kas vēl ilgi paliks saņēmēja atmiņā!  Romantiski vakari viesnīcās, SPA relaksācija un aktīva atpūta divatā – jebkas, ko vien var vēlēties. Neatkarīgi no tā, vēlies sagādāt dāvanu savai otrajai pusītei Valentīndienā vai vecākiem īpašā jubilejā – tikai te atradīsi lielāko romantisko dāvanu piedāvājumu vienuviet.

Iegādāto dāvanu karti iespējams iegūt kā eDāvanu e-pasta veidā, kā gaumīgu dāvanu karti, saņemot to DāvanuServiss.lv birojā, pa pastu/ar kurjeru vai pasūtot kā dāvanu komplektu, kas sastāv no vairākiem desmitiem daudzveidīgu izklaižu!

Leave a Reply