Paklāju noma pie Berendsen

berendsen paklāju nomaKad augām dienām līst vai ir gaidāms sniegs, ir ļoti būtiski panākt, lai grīdas visu laiku būtu sausas un nepiegružotas. Maināmais paklāju serviss, ko piedāvā kompānija Berendsen ir lieliska iespēja, ar kā palīdzību to nodrošināt. Ar Berendsen atbalstu jūs panāksiet, lai telpas ilgāku brīdi paliek tīras. Šis Berendsen pakalpojums arī nodrošinās iespēju kompānijai nevajadzīgi netērēt resursus, kas vajadzīgi telpu uzturēšanas izdevumu apmaksai.

Maināmo paklāju serviss var būt neaizstājama izdevība ikvienam birojam ne tikai saglabāt telpas ilgāku laiku sausas un tīras, bet arī lieki neizšķērst resursus, kas nepieciešami telpu uzturēšanai, tāpēc, ka:

•   grīdas nav tik bieži jātīra;

•   grīdu segums nolietosies lēnāk;

•   samazināsies risks paklupt un savainoties.

Paklāju servisa galvenais mērķis ir nepieļaut telpu sasmērēšanu ar netīrumiem un slapjumu, tādējādi jūsu telpas būs tīrākas un lētāk uzkopjamas.

Paklājus serviss ietver tādas darbības, kā grīdassegu tīrīšana, maināmo paklāju noma, piegāde un mainīšana. Tāpat Berendsen piedāvājums nozīmē arī, ka maināmie paklāji tiks īpaši apstrādāti, lai grīdassegas labāk pildītu atbilstošās funkcijas. Speciālisti, kuri darbojas šajā uzņēmumā, nodrošinās, lai maināmie paklāji jūsu birojā visu laiku ir atbilstošā kondīcijā un ļoti labi pilda vajadzīgās funkcijas.

lieliski maināmo paklāju noma var noderēt lietus un sniega laikā – telpas būs sausas, tāpēc pazemināsies risks paslīdēt. Turklāt izmantojot šo piedāvājumu nevajadzēs uzkopt grīdas katru reizi, kad kāds ienāk telpā, un grīdas tiks efektīvāk aizsargātas. Maināmo paklāju noma palīdz samazināt ne tikai tos izdevumus, kas saistīti ar grīdu uzturēšanu – noma nozīmē, ka grīdassegas nav jāpērk, turklāt nav nepieciešams pirkt aprīkojumu to tīrīšanai un uzturēšanai.

Atkarībā no tā, kādam mērķim grīdassega nepieciešama, jāizvēlas atšķirīgs tās veids. Piemēram, kokvilnas paklāji spēj uzsūkt piecas reizes vairāk mitruma nekāir to svars, šī iemesla dēļ grīdassegas ļoti labi derēs lietus laikā, savukārt, skreiperi lieliski palīdz lielāko netīrumu savākšanai. Pie AS Berendsen ir pieejami dažādu tipu grīdassegas, piemēram, kokvilnas paklāji, sintētiskās šķiedras paklāji, kā arī speciāla izskata vai spilgtu krāsu grīdassegas iespaida radīšanai.

This entry was posted in Serviss.

Leave a Reply