Pasūti kanvu no CanvasWay.com

kanvasKanva – tas ir moderns mākslas darbs, kur fotogrāfija pārtop gleznā. Šādas foto gleznas iederēsies dažāda veida interjeros – vai tā būtu mājvieta, kāda iestāde vai krodziņš. Būtiski, ka bildes uz auduma tiek uzdrukātas ar speciālām krāsām, kas arī nodrošina labu kanvas kvalitāti.

Kanva var ne vien lieliski papildināt interjeru, bet arī kļūt par oriģinālu dāvanu svētkos! Viena no opcijām iegādāties kanvu , ir apmeklēt canvasway.com.
Canvasway.com piedāvājumā ne tikai jau gatavas foto kanvas, bet arī iespēja tās pasūtīt individuāli – atliek tikai izvēlēties sev vēlamo kanvas foto.
Kā minēts, Canvasway.com piedāvā iespēju gan pasūtīt individuālu kanvu, gan arī iegādāties jau kādu no gatavajām kanvas gleznām. Pateicoties 3D vizualizācijai, ir vienkāršāk gan izvēlēties vajadzīgos kanvas parametrus, gan arī gūt pilnīgāku priekšstatu par tās izskatu.
Ikvienu, kurš vēlas iegādāties kanvu, bez šaubām interesēs tās izmaksas. Kanvas cena atkarīga no tādiem faktoriem kā izmērs, kanvas veids, malu attiecības un citiem. Jāpiebilst, ka tiek piedāvātās arī regulāras akcijas un atlaides, kas šo kanvas iegādi padarīs vēl pieejamāku.
Kanvas glezna var kļūt par lielisku dāvanu. Canvasway.com ir iespēja ne vien pasūtīt vai iegādāties konkrētu kanvu, bet arī uzdāvināt dāvanu karti. Tā ļaus saņēmējam pašam izvēlēties sev tīkamo kanvu.
Kanvas izgatavošana ir uz augstas kvalitātes auduma, kas nodrošina to, ka kanva būs piesātināta arī ilgus gadus pēc tās radīšanas.
Lai kanvas kalpotu lieliski, būtiska ir arī to kopšana – vislabāk to darīt, notīrot kanvas virsmu ar mīkstu drānu. Tāpat jāpiebilst, ka pēc apdrukas, kanva tiek apstrādāta ar laku. Tā aizsargās kanvu no putekļiem un kaitīgā UV starojuma.
Svarīgi, ka kanvas gleznas izveide neaizņems daudz laika – pasūtījums tiek izpildīts vidēji 1- 2 dienu laikā. Pasūtījums uz norādīto adresi tiek nogādāts ar DPD kurjera starpniecību un tas notiek 2 līdz 5 dienu laikā – atkarībā no piegādes adreses.
Iepriecini sevi un pārsteidz viesus ar skaistu mākslas darbu no canvasway.com.

Leave a Reply