Pie SIA Akurāts ir pieejama banketu galdu īre

telts nomaJa rīkojat svinīgu pasākumu vai greznu maltīti unvajag galdus, kur sasēdināt tā apmeklētājus, banketu galdu noma tiešām būs izdevīgs risinājums. Lietojot galdu nomu, kā arī citus SIA Akurāts servisa piedāvājumus, jums vienkārši būs pieejams it viss nepieciešamais pasākumu aprīkojums, līdz ar to pasākuma rīkošana ir vienkāršāka.

Uzņēmuma Akurāts sniegtais produkts banketu galdu noma ir radīts, lai svinību noorganizēšana būtu pēc iespējas vienkāršāka un tai vajadzētu ne tik daudz enerģijas. Šim pakalpojumam piemīt vairākas tiešām svarīgas īpašības:

•   Galdi tiešām labi noderēs viesībām, banketiem un citiem pasākumiem;

•   Jānorēķinās tikai par laiku, kad aprīkojums vajadzīgs;

•   Par galdu montāžu rūpēsies speciālisti

SIA Akurāts iznomātie banketu galdi lieliski derēs gan svinībām, gan grezniem mielastiem, kā arī pārējiem notikumiem. Galdi ir apaļi, to virsma ir gatavoti  no gaišas krāsas koka un rāmis ir tumši pelēks, taisīts no metāla. Ņemot vērā vajadzību, jums ir iespēja izvēlēties kādu no 2 galdu lielumiem – galdu rādiuss var būt 76,5 vai 91,5 centimetrus garš.

Tāpat kompānija Akurāts nodrošina arī krēslu īri. Tas ir piedāvājums, bez kura galdu īrei var nebūt pielietojuma, ja vien neplānojat, ka pasākuma apmeklētāji pie galdiem stāv kājās. Jums ir iespēja izīrēt mīkstus, melnas krāsas sēdekļus, kas ir ērti arī gadījumos, ja pasākumā ir tiešām daudz jāsēž. Lai piešķirtu mielastam svinīgāku noskaņu tiek piedāvātas arī dekorācijas, kā arī saskaņoti galdu un krēslu pārklāji.

Banketu galdu noma un cita aprīkojuma īre, ir patiešām laba iespēja pazemināt pasākuma izmaksas, kā arī paaugstināt notikuma kvalitāti. Ja plānojat pasākumu vai plašākus svētkus, atcerieties, ka SIA “Akurāts” piedāvājumā pieejama nojumes noma, stāvgaldu noma, telts noma jeb īre. Nomai pieejami arī banketu un bāra krēsli.

This entry was posted in Serviss.

Leave a Reply