Neaizmirstami piedzīvojumu mirkļi bērniem!

Dāvanas bērniem davanuserviss.lvMūsdienās, kad bērni ir raduši ikdienu pavadīt pie datora, spēlējot spēles, sarakstoties ar draugiem un darot dažādas citas lietas virtuālajā vidē, ir svarīgi, lai mēs viņiem pasniegtu dāvanas, kas ietvertu sevī piedzīvojumu, ļautu no sirds izskraidīties un ļaut piedzīvot to, ko sniedz dabas neaprakstāmā burvība. Ja meklējat piedzīvojumu dāvanas bērniem, DāvanuServiss.lv ir īstā vieta!

Pirātu šķēršļu trase + Supertarzāns

Tarzāna šķēršļu parks sastāv no 9 trasēm un vairāk kā 100 dažādiem kokos izvietotiem šķēršļiem, kas atrodas līdz pat 20 metrus virs zemes. Pirātu trase ir piedzīvojumu trase bērniem ar 17 dažādiem šķēršļiem, kas ved caur pirātu kuģi un meža feju namiņu. Trasē jāpārvar visdažādākie šķēršļi, kā, piemēram, jābrauc ar laiviņu pa trosi uz kuģi, jālien caur „Liānu taku”, jālido uz „Puķu poda”, jābrauc ar skrituli pa trosi un daudzi citi. Bērniem tā būs aizraujoša un jautra izklaide kopā ar fiziskām aktivitātēm! Supertarzāns ir garākais no 20 Tiroliešu trases nobraucieniem – 180 metri. To visu iespējams izbaudīt par 6 Ls. Garantējam, ka pēc piedzīvojuma izbaudīšanas, bērns šīs burvīgās sajūtas atcerēsies vēl ilgu laiku. (€8.54)

Izjāde ar poniju

Par poniju sauc jebkuras šķirnes neliela auguma zirgu, kura augums skaustā nepārsniedz 148 cm. Poniji ir inteliģenti un draudzīgi, lai arī bieži cilvēki domā, ka tie ir spītīgi. Labi skoloti un audzināti poniji sava mazā auguma dēļ ir ideāli piemēroti zirgi bērnu jāšanas apmācībai. Mazajiem jātniekiem tas būs lielisks un neaizmirstams piedzīvojums. Šī piedzīvojuma cena ir nieka 20 Ls. Ieprieciniet bērnu jau šodien. (€28.46)

Šokolādi var apēst, grāmatu izlasīt, bet piedzīvojumus, ko sniedz DāvanuServiss.lv, Jūsu bērni neaizmirsīs nekad. Sniedziet iespēju sajust dabas burvību gan svētkos, gan ikdienā.  Bērnība ir laiks, kad bērns iepazīst pasauli, tāpēc Jūsu pienākums ir iepazīstināt viņu ar šo pasauli un tajā notiekošo. Un, vai ir labāks veids, kā iepazīt pasauli, ja ne ar dāvanu palīdzību?

Leave a Reply