PILNA APRĪKOJUMA NOMA PASĀKUMIEM- AKURĀTSPASAKUMS.LV  

galdu noma pasākumiem akuratspasakumsKatrs, kurš saskāries ar kāda pasākuma organizēšanu, zina, ka tam nepieciešams piemērots aprīkojums. Ne vienmēr pirkt visu nepieciešamo ir atmaksājas, īpaši, ja pasākumu organizēšana nav ikdiena. Tieši tādēļ izdevīgs risinājums būs aprīkojuma noma. Šī iespēja ļaus izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam atbilstošu aprīkojumu.

Sia ”Akurāts” ir uzņēmums, kas piedāvā telšu, galdu, krēslu un cita aprīkojuma nomu . Neatkarīgi no tā, kāda ir plānotā pasākuma specifika, ar Akurāts piedāvātajiem risinājumiem viss izdosies .

Kā minēts, Akurāts sortimentā ietilpst arī telts noma. Tur atradīsi gan pavisam nelielas teltis- deviņu kvadrātmetru izmērā, gan arī lielas teltis ar papildus aprīkojumu. Nojumes noma- izdevīgs veids kā tikt pie nepieciešamās nojumes.

Akurāts piedāvā ne tikai telšu nomu, bet arī profesionālas konsultācijasun aprīkojuma piegādi, uzstādīšanu un demontāžu. Telts īre- tas ir ērti,vienkārši un izdevīgi!

PLĀNO ORGANIZĒT BANKETU? IESKATIES AKURĀTSPASAKUMS.LV BANKETU KRĒSLU UN GALDU PIEDĀVĀJUMĀ

Ja nepieciešami  krēsli kādam pasākumam, labs risinājums būs krēslu noma. Akurāts iznomātie banketu krēsli ir vienkārši , bet gaumīgi, tāpēc piestāvēs visiem interjeriem.

Galdu noma ir vēl viens uzņēmuma Akurātspasakums.lv nodrošinātais pakalpojums. Klientu ērtībām tiek piedāvāti gan gaumīgi, apaļas formas banketu galdi, gan arī lieli galdi dažādu citu pasākumu organizēšanai.

Ja pasākumam nepieciešama skatuve, Akurāts ir padomājis arī par to. Piedāvājumā atradīsi saliekamo skatuvi, kas efektīvi papildinās jebkuru pasākumu.

Būtiski, ka skatuvi iespējams izvietot vairākos veidos- piemēram, kā taisnstūri vai U burta formā.

 Akurāts komanda aizgādās un uzstādīs nepieciešamo aprīkojumu, kā arī veiks tā demontāžu pēc pasākuma beigām. Būtiski arī, ka Akurāts nomas pakalpojumus sniedz ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijas un Lietuvas teritorijā.

Lai arī kādu pasākumu plāno rīkot, sazinies ar Akurāts komandu, kura sniegs efektīvus risinājumus jebkuram pasākumam. Noorganizē neaizmirstamus svētkus ar Akurāts aprīkojuma nomu!

Leave a Reply