PRECES, KAS PALĪDZ UZTURĒT TĪRĪBU TELPĀS

Jo tīrākas telpas, jo vienkāršāka uzkopšana, un, lai to panāktu, jānovērš netīrumu izplatīšanās. Noderīgs palīgs šeit ir gumijas paklāji, kas veiksmīgi aiztur visdažādākos netīrumus. No īpašā materiāla ražotie gumijas paklāji ir izturīgi un pilda savas funkcijas jebkuros laikapstākļos. Gumijas paklāji ir jāmaina pēc nepieciešamības, taču tie var kalpot vairākas sezonas, ja tiek ievēroti paklāju ekslpuatācijas noteikumi.

Vienmēr tīrs paklājs

Gumijas paklāji ir izturīgi, bet tomēr nav mūžīgi, un, ja tie zaudē savas funkcijas, pienācis laiks tos mainīt. Lai Jums nebūtu tas jādara patstāvīgi, ir pieejama maināmo paklāju noma, ko nodrošina tekstila serviss. Ja Jūs vēlaties uzticēt specifiskus uzdevumus, tādus kā paklāja tīrīšana, profesionāļiem, maināmo paklāju noma ir tas, kas nepieciešams.

Kādām higiēnas precēm jābūt ikvienā tualetē?

Higiēnas produkti ir nepieciešami ikvienās labierīcībās. Higiēnas produkti ne vien veiksmīgi tiek galā ar mikrobiem un netīrumiem, bet arī izplata patīkamu smaržu. Visu nepieciešamo mājām un birojam piedāvā tekstila serviss.

Mūsdienīgs ziepju dozators

Ja Jums šķiet, ka šķidrās ziepes beidzas zibenīgi, palīdzēt var putu ziepju dozators, ko arī piedāvā tekstila serviss. Tas ir ekonomisks risinājums, turklāt putu ziepju dozators nodrošina labu higiēnas līmeni, novēršot ziepju nonākšanu uz izlietnes un grīdas.

Gaisa atsvaidzinātājs – noderīga prece

Gaisa atsvaidzinātāji ir neaizvietojami, ja jātiek galā ar nepatīkamu smaku tualetē. Moderni gaisa atsvaidzinātāji, ko piedāvā tekstila serviss, var tikt lietoti arī tad, ja birojā vai mājās ir alerģijas slimnieki. Tie strādā pretēji aerosola principam – nevis izplata gaisā aromatizētās daļiņas, bet vienmērīgi piepilda telpu ar aromātu.

Nodrošināt labu tīrības līmeni ir vienkārši, ja Jums ir atbilstoši higiēnas produkti un pieejama maināmo paklāju noma. Pasūtiet un atvieglojiet sev iekštelpu apkopi!

Leave a Reply