Preces tavam mājoklim vienviet!

vafelu panna 1a.lvMājoklim

Ja esi paredzējis mainīt nu jau esošo virtuves iekārtas, izmanto iespēju ērti pasūtīt preces interneta veikalā. Sadzīves iekārtas vannasistabai un tavai virtuvei vienā iepirkšanās platformā var ietaupīt laiku, meklējot vajadzīgo sadzīves tehniku veikalos.

Dzīvesvietas vannasistabas un virtuves ērtībām ieskaties lielās sadzīves tehnikas klāstā. Tajā ieraudzīsi mazākas un lielākas trauku mašīnas un plītis, gan arī boilerus, veļasmašīnas un citas preces. Sadzīves tehnikas preču klāstā elektriskās virtuves iekārtas, kā rokas blenderi, tējkannas, galda grili u.c. preces.

Viss vajadzīgais ofisam

Plašs biroja tehnikas piedāvājums ir interneta veikalā: dažāda veida printeri(lāzerprinteri, tintes printeri u.c., skeneri, projektori u.c. nepieciešamās iekārtas biroja ērtībām.

Daudzveidīgais interneta veikala piedāvātais preču sortiments piedāvā plašu biroja iekārtu klāstu, sākot ar kancelejas precēm – toneri, kārtridži, papīrs drukai utt.-, un arī elektroniskās iekārtas kā printeri, projektori un to aksesuāri, papīra smalcinātāji un cita biroja tehnika.

Digitālo mediju aģentūrām noder grafiskās planšetes – tajās ērti zīmēt mājaslapu vai digitālo aplikāciju uzmetumus, logo un citus grafiskos zīmējumus. Par zemākām cenām biroju tehnikas sortimentā arī konferenču telpām aktuālie DLP, 3LCD un D-ILA tehnoloģijas projektori no atzītiem ražotājiem: Benq, Dell, Epson u.c.

ELEKTRONISKAS IEKĀRTAS

Uzticamu ražotāju telefoni

Ja nevari izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko mobilo telefonu, jāņem vērā mobilā telefona darbības iespējas un tehniskie rādītāji:

*fotokameras kvalitāte un telefona atmiņas kapacitāte;

*darbības ātrums atkarībā no procesoru skaita un iebūvētā operētājsistēma (Android, iOS, Windows Phone u.c.);

*iespēja savienot ar citām datu iekārtām un internetu un citi rādītāji.

Interneta veikalā vari iegādāties tādu zīmolu kā Blackberry, HTC, Samsung, Sony u.c. visā pasaulē populāru mobilo telefonu ražotāju preces.

Interneta veikals ir lieliska platforma, kurā salīdzināt atbilstošo telefonu pēc to tehniskās specifikācijas un funkcijām.

Datori un aksesuāri

Interneta veikalā 1a.lv vari sameklēt lielu un bagātīgu datortehnikas sortimentu gan privātajām, gan arī ofisa vajadzībām..

*dažāda lieluma un ražotāju planšetdatori;

*ērtie portatīvie datori ceļošanai un darbam birojā, mājās;

*augstākās izšķirtspējas LCD, LED un industriālie monitori;

*un cita datortehnika un datoram nepieciešamie aksesuāri.

Kā labāk nopirkt televizoru interneta veikalā

Ja esi nolēmis iepriekšējo televizoru pret modernāku, izmanto iespēju apskatīt izvēlētās iekārtas interneta veikala salīdzināšanas lapā. Tur uzskatāmi vari salīdzināt atlasīto iekārtu tehniskos parametrus un nopirkt savām vajadzībām atbilstošāko.

Kas jāievēro, pērkot televizoru:

1. televizora ekrāna parametri un izšķirtspēja;

2. iespēja pieslēgt ārējās ierīces (USB, HDMI, RJ-45 pieslēgvieta.);

3. papildus ekstras, kā 3D televīzijas skatīšanās iespēja, Wi-Fi un internets, Smart TV. Minētie parametri televizoru pārvērš no standarta filmu, televīzijas pārraižu skatīšanās iekārtas par mājas daudzfunkcionālo izklaides kompleksu.

Pašreiz populārākie un vairāk pirktākie televizori ir inovatīvās tehnoloģijas televizori ar LED ekrānu. Tie spēj nodrošināt ideālu krāsu attēlošanu, attēlu kvalitāti, kā arī ir energoefektīvi. Cits veids ir Plazma, kas atbilstošs telpās ar blāvu apgaismojumu, piemēram, nedēļas nogales filmu vakariem vai mājas kinozālei.

SPORTA PRECES DZĪVESVEIDAM

Ja esi nolēmis uzsākt treniņu centra nodarbības, aktuāls būs aprīkojums.

*Interneta veikals sniedz iespēju 24 stundas diennaktī nopirkt sporta preces teju visiem sporta veidiem. Viss nepieciešamais galda tenisam, florbojam, volejbolam, kā arī vēl citiem sporta veidiem un aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām;

*Preces fitnesa zālei, kas atļaus atlasīt sev piemērotāko ekipējumu. Sporta zālei būs nepieciešami trenažieri, dažādi svaru stieņi ar diskiem, hanteles roku treniņiem u.c.

*Pie sporta precēm atradīsi arī dažādus aksesuārus, kā pulksteņus, sporta somas u.c.

Spied ŠEIT, lai apskatītos mazo sadzīves tehniku un citus 1a.lv piedāvājumus!

Leave a Reply