Rīkojat sarīkojumu vasaras ietveros? Derēs telšu īre!

It visiem pieredzējušiem svētku organizatoriem būs saprotams, cik lietderīgs ir pasākumu aprīkojuma serviss, kuram iespējams uzticēties. Tad, ja pasākums norisinās ārpus telpām, tādā gadījumā īpaši lietderīga mūsu platuma grādu klimatā ir telšu noma pasākumiem. Šeit http://akurats.com/lv/teltis būs atrodami vairāki apraksti par teltīm, bet kas īsti jāatcerās, ja nepieciešamas teltis pasākumiem?

Kāpēc vajadzīga telšu noma pasākumiem?

Kā jau šeit var aplūkot http://akurats.com/lv/teltis, teltis pasākumiem atrodamas visdažādākajos izmēros, tādēļ telts īre vienmēr jāsāk ar vajadzīgās telts mērķa apzināšanas. Kādreiz telšu īre ir nepieciešama vien papildus drošībai no lietus un pasākums kopumā būs zem klajas debess. Tad noderēs zvaigznes formas telts vai mazu savienojamo telšu īre. Tomēr vajadzīgā ietilpība precīzāk jāaprēķina tad, ja nepieciešamas teltis pasākumiem, kas pilnībā notiks zem telts. Uzzini vairāk šeit!

Telts īre nebeidzas ar standarta izmēriem

Nākamā lieta, kas jāskatās vēl pirms tiks pieteikta telts īre, ir telšu tipi un izmēri. Labs pasākumu aprīkojuma serviss dos iespēju aprēķināt atbilstošāko komplektu, ļaujot, piemēram, savienot vairākas nelielākas teltis kopā, lai panāktu Jums vajadzīgo lielumu. Dažādus standarta izmērus un attēlus varēsiet redzēt šajā adresē: http://akurats.com/lv/teltis.

Labs pasākumu aprīkojuma serviss paveiks arī montāžu

Kas būs noderīgi, telšu īre nāk kopā ar salikšanu, tieši tāpēc nebūs jāsatraucas par to uzcelšanu un izjaušanu. pieredzējuši strādnieki parūpēsies par to, ka Jūsu teltis pasākumiem visos gadījumos būtu tāpat arī labā tehniskajā kārtībā. Telšu noma pasākumiem būs viens no pakalpojumiem, ko nodrošinās pieredzējušais pakalpojumu nodrošinātājs Akurāts mājaslapā http://akurats.com/lv/teltis. Uzņēmums arī var piedāvāt to, ka telts īre ir komplektā arī ar piegādi un salikšanu.

Teltis pasākumiem nav vienīgais lietderīgais pakalpojums

Telšu īre var tikt papildināta ar cita veida piedāvājumiem, piemēram, pagaidu grīdas izīrēšanu. Tāds pakalpojums noderēs, ja telts īre ir domāta kāzām vai kādai citai vasaras ballītei. No sākuma šeit http://akurats.com/lv/teltis atrodiet konkrētas teltis un tad arī citās apakšsadaļās varēsiet meklēt sev atbilstošus papildus pakalpojumus, kā piemēram, galdu, krēslu vai grīdas īri.
Aprīkojuma servisa “Akurāts” telts īres apakšsadaļā http://akurats.com/lv/teltis sameklējiet tieši Jums nepieciešamo un baudiet svinības bez liekām rūpēm!