RŪPES PAR DARBA VIDES DROŠĪBU ATMAKSĀJAS

imagesDarba inspekcija ir devusi savu pārskatu pār pagājušo gadu, kurā apkopoti dati par nelaimes gadījumiem darba vidē un atklāts, ka kopā cietuši 1 763 darbinieki, no tiem 41 guva letālus ievainojumus un 213 guva nopietnas savainojumus.

Darba drošība ir neatsverama darba dienas sastāvdaļa, kas ir aktuāla un būtiska visiem darba spējīgajiem.

Nav svarīgi – darbs ir fiziski grūts vai dienas pavadīšana pie datora ekrāna, nelaime var notikt jebkurā brīdī, tādēļ darba drošība ir svarīga lieta katrā darba vietā.

Statistika nav iepriecinoša – Darba inspekcija apkopojusi informāciju, kura vēsta, ka darbā cietušo skaitam ir vērojama tendence palielināties.

Darba inspekcija arī vēsta, ka beidzamos dažos gados uzņēmumos notikušo nelaimes gadījumu skaits pieaudzis par vairāk nekā 40 %.

PARŪPĒJIES PAR UGUNSDROŠĪBU SAVĀ DARBA VIETĀ KOPĀ AR FN-SERVISS

Ugunsdrošība – diemžēl nereti ugunsdrošība kļūst būtiska vien tad, kad uzzina par traģiskiem ugunsgrēkiem vai sarkanais gailis piemeklējis pašus. Lai  traģiskas sekas, ugunsdrošība ir būtisks faktors katrā uzņēmumā. Lai ugunsdrošība būtu piemērotā līmenī, ir labito uzticēt profesionāļiem.

Vienīgi tad arī saprotam, ka milzīgo nelaimi radījis pat sākumā šķietami neliels  ugunsdrošības normu pārkāpums vai pašu neuzmanīga rīcība – tātad nav pilnvērtīgi ievērota ugunsdrošība. Bet pilnvērtīgi plānota ugunsdrošība palīdzēs pasargāt sevi un citus. Parūpējies, lai ugunsdrošība ir labi organizēta – kopā ar FN-SERVISS.LV.

Vides aizsardzība – ikvienas saimniecības rezultātā mēs aiz sevis atstājam lielāku vai mazāku ietekmi uz apkārt mums esošo vidi.

 Ikvienam mūsdienīgam kompānijai ir jābūt sociāli atbildīgam un jārūpējas par apkārtējo vidi. Ir jānodrošinās ar absorbentu materiāliem un citiem palīglīdzekļiem, kā arī jāseko līdzi preventīvo pasākumu plānam, lai droši varētu teikt: “Vides aizsardzība ir mūsu top

prioritāte!”

Rūpējies par šo svarīgo aspektu kopā ar FN-SERVISS speciālistiem, kas ieteiks efektīvākos risinājumus, lai vides aizsardzība Tavā darbā vietā būtu augstā līmenī. Vides aizsardzība un ar to saistītie pasākumi palīdzēs arī spodrināt uzņēmuma tēlu.

Civilā aizsardzība – ne mazāk svarīgi ir būt rīcības gatavībā nestandarta scenārijos. Civilā aizsardzība darbiniekiem sniedz skaidru un viegli saprotamu rīcības plānu dažādu katastrofu brīžos. Darbinieki vadīsies atbilstoši izstrādātajiem soļiem , kā rezultātā efektīvāk uzveiks notikušo nelaimi. Tātad, ja civilā aizsardzība svarīga arī Tavā darba vietā, nekavējies ne mirkli – civilā aizsardzība un tās plāna izveide nozīmēs papildus drošību.

DROŠĀ VIDĒ – DROŠA SAIMNIEKOŠANA

Viens no vadošajiem darba aizsardzības un ugunsdrošības ekspertiem Baltijā FN-SERIVSS jau ilgus gadus konsultē mazus un lielus firmas, organizācijas un valsts iestādes drošības jomā – ugunsdrošība, civilā aizsardzība, vides aizsardzība, darba drošība un ar to saistīti pakalpojumi ir viņu galvenās darbības sfēras.

Darba inspekcija apkopo datus par visiem reģistrētajiem nelaimes gadījumiem, taču vairāki paliek neatklāti. Darba drošība, civilā aizsardzība, ugunsdrošība un vides aizsardzība ir jebkura atbildīga kompānijas darbības prioritātes.

Atstājiet savas rūpes FN-SERVISS ziņā, lai kopā mēs varētu celt atbildības līmeni ne vien darba vidē, bet arī savā dzīves vietā. Kvalitatīva ugunsdrošība, civilā aizsardzība, vides aizsardzība, darba drošība un daudz citi pakalpojumi – FN-SERVISS.

Leave a Reply