Šķidrās ziepes, higiēnas inventārs un tā noma no Berendsen

higienas-precesBerendsen (EPS) ir kompānija, kura pamata darbība ir tieši saistīta ar maināmo paklāju nomas pakalpojuma sniegšanu un to apkopi. Berendsen (EPS) pakalpojumu paketē ir arīdzan profesionāli higiēnas produkti un to nomas iespējas, kas kas telpā ienesīs svaigumu, tīrību un Berendsen piedāvātie higiēnas produkti noteikti būs arī kā stilistiski akcenti. Tāpat arī vari lieki neuztraukties par paklāju uzkopšanu un jau vecā paklāja nomaiņu pret jaunu. Izvēloties Berendsen servisu, piedāvājumā pilna pakete – paklāju noma un to pastāvīga nomaiņa.

Lai nodrošinātu ik dienas tīras tualešu telpas kompānijā, bārā vai citā sabiedriskā vietā, mazumtirdzniecības iestādē u.tml., ļoti ieteicams pieteikt Berendsen higiēnas produktus un to servisu – piedāvājumā ietilpst pilns aprīkojums, piemēram, tualetes papīra turētājs, šķidro ziepju dozators, atkritumu tvertnes un daudz citu lietu. Toties grīdas virsmas uzkopšanai uzņēmuma Berendsen (EPS) pakalpojumu sortimentā mopu serviss. Darbarīks sausajai grīdas uzkopšanai, turklāt labi spēj savākt no ielas ienēsātos gružus un radušos putekļus. Izvēloties Berendsen mopu servisa pakalpojumu, nevajadzēs raizēties par tā uzkopšanu . Berendsen (EPS) piedāvā pieteikt mopa nomu un servisu.

Paklājs ir ļoti svarīgs ikvienā sezonā, jo spēj nodrošināt gan gružu un netīrumu savākšanu, bet arī palīdz uzturēt telpas tīras, sausas un pasargā grīdu pret mitruma un netīrumu radītajiem bojājumiem, grīdas virsmas seguma nolietojumu. Sortimentā šāda veida paklāji:

  • sarkanā paklāja noma nozīmīgiem pasākumiem, banketa rīkošanai, veikala atklāšanai u.c. ;
  • Berendsen piedāvā komforta paklāju nomu, kas pasargās no kritieniem – lietojams uz slidenām grīdas virsmām , kā, piemēram, baseina telpās, pirtīs, saimniecības telpās u.c. ;
  • krāsainie paklāji, kas domāti, lai izceltu kompāniju starp pārējiem un izveidotu ļoti labu iespaidu.;
  • Gumijas paklāji domāti rupjo gružu savākšanai. Gumijas paklājs jeb skreiperis ir veidots no izturīgas nitrilgumijas, kas pie temperatūras maiņām neplaisā.

Ja tavā uzņēmumā sapņo par maināmajiem paklājiem, vari pieteikties konsultācijai pie Berendsen speciālistiem – noteikti sniegs padomus un rekomendēs atbilstošāko risinājumu! Ja esi paredzējis pārliecināties par paklāju kvalitātes zīmi, mājaslapā atradīsi atvērumu “Paklāju pētnieki”, kurā ir īstenoti dažādi eksperimenti , lai novērtētu to izturību un būtu pārliecība par ieguvumiem, tos lietojot.

Ja jums ir vajadzīgs kāds no Berendsen (EPS) piedāvātajiem pakalpojumiem, pierakstīties konsultācijai pie uzņēmuma speciālista! Nepieciešamo kontaktinformāciju var sameklēt portālā www.berendsen.lv. Pēc konsultācijas laika norunāšanas pie tevis ieradīsies tirdzniecības pārstāvis un ieteiks piemērotāko risinājumu. Uzturi tīras telpas kopā ar Berendsen (EPS)!

Leave a Reply