Sporta preces, preces bērniem, mobilie telefoni-tas viss nopērkams 1a.lv!

hanteles veikalā 1a.lvIzmanto izdevību ar interneta starpniecību nopirkt ne tikai mobilos tālruņus, bet arī to aksesuārus. Veikala 1a.lv sortimentā dažāda veida mobīlo telefonu aksesuāri .

1a.lv piedāvājumu klāstā tādi mobīlo telefonu aksesuāri kā maciņi, vāciņi, ekrāna aizsargi, arī baterijas un telefonu lādētāji.

Pie 1a.lv vari nopirkt telefona lādētāju tieši tavam telefona modelim. Katrai precei ir apraksts, kurā pievienota plaša un detalizēta informācija , kas palīdzēs izvēlēties tieši  vajadzīgo. Preču klāstā ne tikai telefonu lādētāji, bet arī kabeļi, kas veiks datu pārraidi uz datoru.

Labākos telefona lādētājus un mobīlo telefonu aksesuārus vari nopirkt interneta veikalā 1a.lv. Ieskaties un pārliecinies pats!

PLANŠETES IZDEVĪGI IEGĀDĀJIES 1A.LV

 1a.lv ir ne tikai telefonu un to aksesuāru, bet arī datoru veikals. Tajā atradīsi kvalitatīvu datortehniku par vienmēr lieliskām cenām. Preču klāstā personāldatori, portatīvie datori, planšetes, kā arī dažādi aksesuāri datora ērtākai lietošanai.

Planšetes ir moderns un ērti lietojams izgudrojums, kas spēj aizstāt portatīvo datoru – sevišķi ārpus mājas vai ceļojumā. Ar planšetes palīdzību iespējams sērfot internetā, sazināties sociālajos tīklos, un arī veikt neskaitāmas citas lietas vienkāršāk.

Savukārt, ja plāno iegādāties modernu un funkcionālu televizoru, ieskaties daudzveidīgajā Smart TV klāstā! Mūsdienās, kad strauji attīstās visas tehnoloģijas, Smart TV kļūst arvien iecienītāki – tie paver iespēju lasīt, piemēram,  ziņu portālus un sociālos tīklus- pat neizmantojot datoru. 1a.lv iegādājami vairāki televizoru modeļi, kuros jau iekļautas vairākas lietojumprogrammas – piemēram, Skype un Youtube.

Kā minēts, veikala 1a.lv preču klāstā ir vairāku populārāko ražotāju Smart TV. Piemēram, daudzu novērtēts ir LG Smart Tv, kas izceļas ne vien ar kvalitāti, bet arī modernām un pārdomātām funkcijām.

Pērc Smart TV veikalā 1a.lv un izvēlies izdevīgāko preces piegādes veidu- piemēram, 1a.lv birojā, omniva pakomātos visā Latvijā vai ar pasta stacijas starpniecību.

DAUDZVEIDĪGS SPORTA UN MĀJAS PREČU KLĀSTS- 1A.LV

Interneta veikalā iegādājamas arī sporta preces- piemēram, sporta veidu aprīkojums un inventārs, kā arī svara stieņi un hanteles.

Sortimentā gan vienkāršas un vieglas hanteles, piemēram- 2 x 0,5 kg smagas, gan arī hanteles nopietniem treniņiem- piemēram, 10 kg smagas. Izvēlies savām vēlmēm un iespējām atbilstošas hanteles un uzturi savu ķermeni labākajā formā!

Interneta veikalā 1a.lv vari iegādāties arī dažādas virtuvē noderīgas lietas, piemēram, virtuves svarus. Sortimentā esošie virtuves svari būs lielisks palīgs ikvienā virtuvē.

Ja gribi taupīt elektroenerģiju un citus resursus, vērts ieskatīties arī led spuldžu piedāvājumā. Izvēlei četru veidu led spuldzes- 2U, 3U, spirāles un sveces veida. Izvēlies sev vajadzīgo!

1a.lv- ērta iepirkšanās vietne ikvienam. Šeit atradīsi arī bagātīgu bērnu preču klāstu – piemēram, bērnu ratus un aprūpes piederumus, kā arī rotaļlietas dažāda vecuma bērniem- piemēram, daudzu iecienīto lego. Iegādājami daudz un dažādi lego komplekti visiem vecumiem un gaumēm – ieskaties un pārliecinies pats!

Leave a Reply