Sporta zāle, kas aprīkota ar mūsdienīgu un kvalitatīvu treniņu aprīkojumu

Ikvienā gadalaikā ir nepieciešams sportot, lai ne tikai uzturētu sevi labā formā, bet arī nesaslimtu ar dažādām veselības kaitēm. Siltajā laikā ar sportu var nodarboties ārā, bet, ko darīt tad, kad laikapstākļi nav patīkami? Tādiem brīžiem ir paredzēta sporta zāle. Mūsdienīga sporta zāle nozīmē neierobežotas treniņu opcijas gan grupās, gan individuāliem sportistiem.

Sporta zāle vienmēr pa ceļam

Aerobikas nodarbības tiek organizētas iekštelpās, ņemot vērā, ka ļoti liela nozīme ir zāles grīdas kvalitātei. Fitnesa klubs nodrošina, ka sporta nodarbības tiek organizētas telpās ar atbilstošu grīdas segumu, kas pasargā kājas no:

  • savainojumiem;
  • nepareizas slodzes.

Funkcionālais treniņš ir pieejams katrā telpā. Sporta kluba abonements palīdzēs iegūt formu operatīvāk. Sporta klubs ir aprīkots ar alternatīvām, piemēram, tā ir trenažieru zāle. Sporta klubs ir lieliska iespēja sakārtot domas un koncentrēties darba procesam.

Sporta zāle “Life Fitness” piedāvāto trenažieru līnijām:

  • biomehāniskie “Signature” spēka trenažieri;
  • brīvā svara “Hammer Strength” spēka trenažieri.

Fitnesa klubs garantē neskaitāmas iespējas iesildīties. Aerobikas nodarbības var tikt organizētas arī svaigā gaisā, savukārt funkcionālais treniņš – tikai iekštelpās. Izvēloties paaugstināt savas dzīves kvalitāti, piesakies, tāpēc ieteicams pieteikties regulārām sporta kluba nodarbībām!

Pēc darba jūties noguri, ir manāmas sāpes mugurā, kā arī bieži esi sliktā omā? Tās ir dažas no pazīmēm, kas liecina par sportošanas trūkumu. Lai to novērstu, sāc vingrot! Sporta zāle Tev būs viens no labākajiem sabiedrotajiem.

Sporta zāle – iespēja sevi uzturēt teicamā fiziskā formā

Sporta kluba abonements garantē plašu aktivitāšu klāstu:

  • TRX;
  • deju aerobika
  • total butt
  • joga un daudz citu nodarbību

Ja Tev ir abonements, pieejama arī sporta zāle, kur vari vingrot atbilstoši savai programmai un uzstādītajam mērķim. Lai noskaidrotu vairāk par abonementu opcijām un saprastu, kurš no visiem būs piemērots Taviem sportošanas padomiem, jautā administratorēm!

Sporta kluba abonements ietver dažādas iespējas, piemēram:

  • iespēju apmeklēt sporta nodarbības neregulāri,
  • iespēju apmeklēt regulāri kādu noteiktu laiku.

Trenažieru zāle un pilates, aeorobikas nodarbības un funkcionālais treniņš – tā ir tikai daļa no iespējām, ko nodrošina sporta klubs. Uzzini vairāk par iespējām, ko nodrošina fitnesa klubs! Sporto jau tagad un baudi augļus ilgtermiņā!

Nav būtiski, cik Tev ir gadu, jo sportot fitnesa klubā Veselības Fabrika var ikviens. Trenažieru zāle ir aprīkota ar daudzveidīgiem trenažieriem, bet nodarbības pielāgotas arī senioriem un grūtniecēm. Vairs nekādu atrunu – sakrāmē sporta somu un dodies uz treniņu!