STEIDZAMI NEPIECIEŠAMA DĀVANA? NOVĒRTĒ PIEDĀVĀJUMU NO DAVANUSERVISS.LV

dāvana dzimšanas dienāDāvanuServiss.lv ir e-veikals, kurš piedāvā oriģinālas dāvanas un seko tam, lai radītu nepārspējamu pieredzi visos dzīves notikumos. Šī ir iespēja pasniegt jubilāram ko vairāk par lielveikala plauktā atrodamo “dāvanu”, izvēloties DāvanuServiss.lv Tu kā dāvanu pasniegsi brīnišķīgas emocijas un atmiņas! Ja lūko oriģinālas dāvanas vecākiem, brālim, māsai, draugam vai mīļotajam cilvēkam, DāvanuServiss.lv būs labākā izvēle. Dāvanu serviss mājas lapa ik dienu tiek papildināta ar jaunām un aizrautīgām dāvanu kartēm, tāpēc pat tie, kuriem liekas, ka viss jau ir mēģināts, atradīs kaut ko jaunu arī sev. Zemāk tekstā iespējams uzzināt ko vairāk par dažiem no pieprasītākajiem DāvanuServiss.lv pārsteigumiem.

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – šādu dāvanu meklēšana parasti sagādā diezgan lielas grūtības, jo īpaši tad, ja dāvana jāpiemeklē vienai un tai pašai personai ik gadu. Izsmalcinātas vakariņas dažādos restorānos un krodziņos, relaksējošas masāžas un skaistumkopšana, aktīvā atpūta un dažādi kursi – visi šie un vēl vairāk piedāvājumu pieejami Tavai izvēlei! Bet, ja Tev nepieciešamas oriģinālas dāvanas vārda dienā – apskati un izvēlies kērlinga spēli ledus hallē, izbraucienu zirga pajūgā Vecrīgā, izjādi ar poniju bērniem, filcēšanas nodarbības vai atraktīvās bārmeņu nodarbības u.c.! DāvanuServiss.lv klāstā ir simtiem pozitīvu dāvanu piedāvājumu, starp kuriem katrs noteikti atradīs to īpašo dāvanu!

Dāvanas ikvienam vīrietim – brīdī, kad nepieciešama dāvana vīrietim, gandrīz ikviens zina, cik liels izaicinājums tas var būt, tādēļ DāvanuServiss.lv piedāvā oriģiālas dāvanas ikvienam vīrietim! Gan sportiskiem vīriešiem, kam patīk piedzīvojumi (piedzīvojumu parka “Mežakaķis” apmeklējums, lēciens ar gumiju, veikbords, izbrauciens kartingā u.c.), gan jaunu lietu piekritējiem (kaita stūrēšanas pamati, klubu pokeru spēles apmācība, paukošanās apmācība u.c.), gan gardēžiem (Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī, suši Yolo bārā, gardas taizemiešu vakariņas “Kotai Taizemiešu virtuvē” u.c.) un ne tikai! Ikviens vīrietis ir atšķirīgs, tādēļ ienāc DāvanuServiss.lv un izvēlies labāko dāvanu.

Viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām – dāvanas veselībai un skaistumam, piem., šokolādes masāža. Šokolādes masāža ir lielisks veids, kā palutināt ādu, to mīkstinot un barojot. Šokolādē esošais kakao stimulē laimes vielas endorfīna izstrādāšanos smadzenēs, kas remdina sāpes, atbrīvo no negatīvām emocijām, novērš nogurumu un padara laimīgāku. Tev ir iespēja izvēlēties dažādu veidu dāvanu kartes dažādās cenu kategorijās, kur atšķiras arī katra šokolādes masāža. Izbaudi šokolādes priekus jebkurā laikā, iegādājoties dāvanu karti sev vai dāmai, kas mīl sevi palutināt.

DāvanuServiss.lv aizvien domā par klientu vēlmēm, tāpēc tagad īpašu dāvanu izlasi ar vairākiem desmitiem dažādiem piedāvājumiem var atrast arī DāvanuServiss.lv stendos Valters un Rapa grāmatnīcās! Tikmēr, ja dāvana vajadzīga uzreiz, ienāc www.davanuserviss.lv, izvēlies iepatikušos dāvanu, saņem to savā e-pastā un izprintē 1 minūtes laikā!

Leave a Reply