TIEK MEKLĒTAS KONFERENČU TELPAS?

Kad gribat, lai viesnīcā var ne tikai būt numuriņā, bet arī papusdienot un izbaudīt vairāku veidu patīkamas procedūras, piemēram, SPA, Baltvilla ir atbilstošākā opcija!

RESTORĀNS BALTVILLA PIEDĀVĀ GARDUS ĒDIENUS JEBKURA GAUMEI

Restorāns Baltvilla pārsteigs ne vien ar garšīgiem ēdieniem, bet arī lielisku atmosfēru un patīkamām cenām. Pateicoties tam, ka restorāns Baltvilla atrodas 15 kilometrus ārpus Rīgas, šeit nevalda pilsētas kņada, turklāt restorāns Baltvilla atrodas ļoti skaistā vietā, Baltezera krastā. Papildus tam, restorāns Baltvilla sniedz iespēju tajā sarīkot dažāda veida pasākumus – kāzas, banketus, dzimšanas dienas svinības u.c. – šeit pieejams viss, kas nepieciešams svētku norisei!

 

TEIPOŠANA SPĒJ PALĪDZĒT DAŽĀDU TRAUMU, KĀ ARĪ SASITUMU ĀRSTĒŠANĀ

Teipošana mūsu platuma grādos ienākusi salīdzinoši nesen, bet tas nemaina to, ka teipošana ir viens no labākajiem veidiem, kā dziedēt gan sportā, gan sadzīvē gūtas traumas. Daudziem liekas, ka teipošana tiek izmantota vien sporta medicīnā, taču šāds uzskats ir aplams, jo teipošana der katram cilvēkam neatkarīgi no nodarbošanās. Teipošana pieejama arī Baltvillā, kur šī procedūra noris sertificētu fizioterapeitu gādībā, garantējot, ka teipošana sniegs maksimālo rezultātu.

 

LAI RADĪTU PIEMĒROTU DARBA VIDI, VAJADZĪGAS KVALITATĪVAS KONFERENČU TELPAS

Konferenču telpas spēj būtiski ietekmēt pasākuma darbību. Ja gribat rīkot konferenci pēc labākajiem standartiem, Baltvillas konferenču telpas ir tieši tas, kas nepieciešams. Šeit kopā pieejamas trīs dažādu izmēru konferenču telpas, kas ir iekārtojamas pēc katra klienta prasībām – lasījumiem, svinībām, semināriem, apaļā galda debatēm u.c. veidos. Savukārt, ņemot vērā, ka konferenču telpas atrodas viesnīcā, tās dalībniekiem pēc pasākuma nekur nav jādodas – pārlaist nakti un relaksēties iespējams kādā no gaumīgajiem numuriņiem.

 

SPA VIESNĪCA – ĻAUJIETIES ĶERMEŅA RELAKSĀCIJAI!

SPA viesnīca ir tieši tas, kas vajadzīgs pēc ilgas un saspringtas darba dienas. Baltvillā esošā SPA viesnīca ļauj izbaudīt kādu no vairāk nekā 20 piedāvājumiem gan sievietēm, gan vīriešiem un/ vai pāriem. Lai Baltvillas SPA viesnīca būtu īpaši patīkama, SPA pakalpojumus šeit sniedz profesionāli speciālisti, lietojot augstākās kvalitātes kosmētiku no atzītiem ražotājiem.

 

JA VĒLATIES ATPŪSTIES AKTĪVI, SPORTA CENTRS JUMS NOTEIKTI PATIKS

Daudzveidīgas un interesantas nodarbības grupā un individuāli, kā arī trenažieru zāle ar modernāko aprīkojumu; nepieciešamības gadījumā arī teipošana – tāds ir Baltvillas sporta centrs. Attiecīgais sporta centrs tieši šo iemeslu dēļ kļūst arvien populārāks – tas apkopo lielisku atmosfēru ar visu vajadzīgo kvalitatīvam treniņam. Tāpēc, ja gribat kvalitatīvus treniņu apstākļus, Baltvillas sporta centrs spēs palīdzēt.

 

Baltvillā iespējams gan produktīvi strādāt, gan relaksēties – pārliecinieties par to pats!

Leave a Reply