TŪRISMA GPS, SKRITUĻSLIDAS, ZIVJU MEKLĒTĀJI U.C. – TŪRISMA PRECES VISĀDIEM GADĪJUMIEM!

velosipedi Interneta veikalā varēs atrast visādas preces tūrismam un aktīvam dzīvesveidam.

Jauku vakara pavadīšanu var dot patīkams brauciens ar velosipēdu pa pilsētas ielām, meža takām vai lauku ceļiem. 1a.lv klāstā dažāda veida velosipēdi. Atkarībā no vajadzībām, lieto labajā pusē esošo preču filtru. Preču filtrā spēsi izvēlēties velosipēdus pēc tādiem tehniskajiem parametriem kā preču zīme, velosipēda veids, riteņu diametra u.c. Hibrīda tipa velosipēdi atbilstoši braucieniem pa kalnainu apvidu, šosejām. Savukārt pieaugušo velosipēdi iedalās vairākos veidos. Ir šosejas velosipēdi, kas ir atbilstoši riteņošanai pa līdzeniem ceļiem, un ir arī kalnu velosipēdi braucieniem pa mežainiem ceļiem. Jauniešu velosipēdi ir ar auguma ierobežojumu – līdz 1.65 m augumā.

Ja nekas no iepriekš minētajiem nav aktuāls brīvā laika pavadīšanas veids, varbūt meklē skrituļslidas?  1a.lv lapas labajā pusē atlasi būtiskos vienumus, norādot skrituļslidu stilu, tipu, kā arī izmēru. Taču jautrībai mājās, turpat pagalmā, varēsi pasūtīt batutu. Batuti dažādos izmēros kā bērniem, tā arī pieaugušajiem garantē ne tikai jautrus brīžus, bet arī attīstīs fizisko sagatavotību.

Kempingam  inventārs ir viens no būtiskākajiem faktoriem, lai pavadītais laiks būtu lielisks. Vari atrast teltis, guļammaisus, matračus pie 1a.lv. 1a.lv piedāvā nopirkt teltis no tādiem zīmoliem kā Easy Camp, Jack Wolfskin, Pinguin, Vaude u.c.! Dažāda izmēra teltis, līdz pat 5 vietām un augstu mitrumizturību, kas nodrošinās augstu noturību pret mitrumu un pat stipra lietus. Guļammaisi – dažādām gada sezonām, bez tam iespējams piemeklēt pēc komforta temperatūras. Patīkamai gulēšanai vērts nopirkt matraci, ko var ērti ieklāt teltī . Matrači – jogas, piepūšamie u.c. – viegli atrast tūrisma un atpūtas preču sadaļā. Nepieciešama soma? Somas ceļošanai, ikdienas izmantošanai, kā arī slēpošanas un snovborda somas u.c. – viss vienuviet. Vien atliek iegādāties tev vispiemērotāko!

Ja gadījumā pārgājienu plāno apvienot ar makšķerēšanas prieku, ļoti labi noderēs ne tikai makšķere. Piemēram, zivju meklētāji makšķerēšanai, vai plītiņas vakariņu pagatavošanai. Pilnīgi nepārprotami par vakariņu mielastu tiks likts noķertais loms, tieši tālab iegādājies visu nepieciešamo tūlīt! Zivju meklētāji nodrošinās izraudzīties labākās makšķerēšanas vietas. Ja līdzi ir viss vajadzīgais silta ēdiena baudīšanai, piemēram, ēšanas piederumi, un arīdzan gāzes degļi, iespējams iegūt tikai un vienīgi pozitīvas emocijas.

Plānojot atpūtu pie dabas vai pat braucot ekskursijā uz nomaļām vietām, tūrisma pulksteņi un tūrisma GPS ir praktiskas preces, kas teju atrodamas ikviena pārgājienu cienītāja līdzi paņemtā aprīkojuma sarakstā. Atšķirībā no parastajiem pulksteņiem, tūrisma pulksteņi ir ir ar lielāku izturību. Tūrisma pulksteņiem ir ūdens izturība līdz pat 200 metru dziļumam. Taču profesionālākiem piedzīvojumu baudītājiem noderīgi iegādāties tūrisma GPS ierīci. Saulesbrilles arī var iegādāties interneta veikalā – tūrisma un atpūtas preču katalogā!

 Tūrisma un atpūtas preces datortehnika un komponentes, foto un video preces, telefoni un biroju tehnika u.c. Pārliecinies pats un ieskaties draudzīgajā 1a.lv!

Leave a Reply