VAJADZĪGI GALDI UN KRĒSLI PASĀKUMAM? LIELISKĀKOS RISINĀJUMUS ATRADĪSI AKURATS.LV

viss pasākumiemDrīz sāksies gada siltā sezona, kas nozīmē , ka arī būs jārīko un jāapmeklē dažādus pasākumus.

Neatkarīgi no tā, vai pasākumu plānots rīkot telpā vai brīvā dabā, tam vajadzīgs piemērots inventārs. To ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties, tādēļ katrs var apsvērt iespēju vērsties pie Akurats.lv komandas.

Piemēram, ja nepieciešama telts vai nojume, Akurats.lv būs veiksmīgākā izvēle – piedāvājumā daudzveidīgas teltis, tādā veidā katrs varēs atrast vislabāko variantu. Telts noma būs labākais risinājums, ja telts vajadzīga tikai uz konkrēto pasākumu. Akurats.lv nodrošinātā nojumes noma, ir pakalpojums, kuru novērtē daudzi pasākumu organizatori un dalībnieki.

Ja pasākumam nepieciešami arī krēsli, ieskaties Akurats.lv  lieliskajos piedāvājumos! Krēslu noma ir lielisks risinājums gadījumos, kad krēsli nepieciešami uz salīdzinoši neilgu laiku.

Būtiski piebilst, ka piedāvājumā arī galdu noma! Tiek piedāvāti gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Pie gaumīgajiem stāvgaldiem, ērti sasēsties varēs četri cilvēki. Savukārt banketu galdi tiek piedāvāti divos dažādos izmēros. Šie apaļie galdi izceļas ar elegantu dizainu, tādēļ iederēsies ikvienā pasākumā.

Izvēlies piemērotāko galdu šeit- http://akurats.lv/aprikojums/galdi-un-soli/

Krēslu un galdu noma – noderīga iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam atbilstošāko aprīkojumu, turklāt – tādā skaitā, kāds tas nepieciešams. Krēslu un galdu īre ir arī lielisks variants, kā ietaupīt, jo nav jādomā, kur uzglabāt aprīkojumu pēc pasākuma beigām.

Gada siltā sezona ir labākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo aprīkojumu, vari būt pārliecināts, ka ballītes viesi šo notikumu atcerēsies vēl ilgi!

Ja esi iecerējis brīvdabas pasākumu, kurš turpināsies arī vakarā vai naktī, svarīgi parūpēties par tā apmeklētāju komfortu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti novietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Rēķinot, cik šādi sildītāji nepieciešami konkrētajam pasākumam, jāņem vērā, ka viena šāda sildlampa siltumu dod apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Akurats.lv darbinieki nepieciešamības gadījumā konsultēs un palīdzēs izvēlēties piemērotāko inventāru pasākumam. Izvēlies Akurats.lv, lai  pasākums izdotos!

Leave a Reply