VALODA IR JŪSU CEĻŠ UZ PASAULI

Cik reizes dienā Jūs saskaraties ar valodu, kas nav Jūsu dzimtā valoda? Ja darbojaties starptautiskā vidē, esat students, bieži skatāties cittautu TV kanālus vai filmas, tad svešvalodai Jūsu dzīvē ir būtiska loma. Lai svešvalodas saprašana un sazināšanās tajā notiktu bez pārpratumiem, par noderīgu palīgu var kļūt starptautiskais valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic”, kuram ir vairāk nekā 20 gadu ilga darba pieredze. Iepazīstieties ar dažiem no valodu uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem!
TULKOJUMU BIROJS, KAS TULKO VAIRĀK KĀ 100 VALODĀS
Informācijas tehnoloģijas, ārstniecība, finanses, kosmētika, enerģētika, mājaslapu teksti… Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” spēj iztulkot visdažādākos tekstus, jo pārzina šīs jomas. Kā tas iespējams? “Skrivanek Baltic” darbinieki ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko pieredzi citās specializācijās. Tulkojumu birojs veic dažādus rakstiskos un mutiskos tulkojumus, cita starpā secīgo un sinhrono tulkošanu, tulkošanu zīmju valodā, tulkošanu pa tālruni, seriālu dublēšanu. Lai garantētu izcilu pakalpojuma kvalitāti, tulkojumu birojs katru tulkojumu apstrādā atbilstoši gadu gaitā attīstītai projektu vadības shēmai, kuras ietvaros ir ne vien tulkošana, bet arī tulkojuma pārbaude, kvalitātes kontrole, korektūra, atsauksmju iegūšana no klienta.

ANGĻU VALODAS KURSI JUMS
Vai zinājāt, ka angļu valoda ir valoda, kurā runā trešā daļa pasaules iedzīvotāju? Nav jābrīnās, ka cilvēki dažādos vecumos apņēmušies to apgūt augstvērtīgā līmenī pie pieredzējušiem pasniedzējiem. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi domāti gan pieaugušajiem, gan bērniem un pusaudžiem. Lai mācības būtu pieejamas ikvienam piemērotā laikā un veidā, angļu valodas kursi notiek grupu un privātajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārzemēs, atrodoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpaši interesants piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu brīvo laiku aizraujošām aktivitātēm.

JAUTRĪBA UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR BĒRNU NOMETNES
Veids, kā svešvalodas tiek mācītas bērnu nometnes laikā, atšķiras no skolas mācību programmas. Bērnu valodas zināšanas tiek pilnveidotas ar tematisku aktivitāšu palīdzību konkrētai mērķauditorijai, piemēram, bērnu nometnes anime, manga un pokemonu faniem vai ģeogrāfijas entuziastiem. “Skrivanek Baltic” rūpējas, lai bērniem būtu iespēja pavadīt laiku ar ārzemju pasniedzējiem, kuru dzimtā valoda ir tā, ko bērns vēlas iemācīties. Tas palīdz labāk saklausīt, pareizāk izrunāt vārdus un teikumus un psiholoģiski atraisīties. Mājaslapā www.bernunometnes.lv uzziniet, kādas bērnu nometnes ieplānotas tuvākajā laikā!

KONFERENČU TULKOŠANA, LAI SACĪTO SAPRASTU IKVIENS
Vai esat piedalījies pasākumā, kuru apmeklē cilvēki ar atšķirīgu valodu zināšanu līmeni un ir uzaicināts tulks? Lai saziņu padarītu ērtāku, “Skrivanek Baltic” pakalpojumu klāstā ir konferenču tulkošana, ko veic profesionāli tulki. Konferenču tulkošana ir cieši saistīta ar organizatoriskiem pienākumiem, tāpēc valodu uzņēmums korporatīvajiem klientiem piedāvā arī tehnisko tulkošanas aprīkojumu, konsultācijas, materiālu maketēšanu un druku. Konferenču tulkošana ir iespējama arī virtuālajā vidē – programmā “Skype”.
Svešvalodu studijām nav vecuma ierobežojuma. Izaiciniet sevi iemācīties tās valsts valodu, uz kuru vēlaties doties ceļojumā! “Skrivanek Baltic” Jums palīdzēs!