VALODA NODALA VAI VALODA VIENO?

Ja vajadzētu uzskaitīt populārākos kursu veidus, tad viens no tiem pavisam noteikti būtu valodu kursi. Tam ir pamatojums, jo mūsdienās pasaule tehnoloģiju attīstības dēļ kļūst sasniedzamāka un dažādās valstīs dzīvojošu cilvēku sakari ciešāki. Spēja sazināties svešvalodā ir augstu novērtēta gan darba tirgū, gan skolās. Valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic” piedāvā bagātīgu valodu pakalpojumu klāstu, lai Jums būtu viss nepieciešamais gan tad, kad izlemsiet apgūt kādu svešvalodu, gan tad, kad vajadzēs tikt galā ar svešu valodu. Iepazīstieties ar pieprasītākajiem valodu pakalpojumiem!


TULKOJUMU BIROJS, KAS TULKO 110 PASAULES VALODĀS
Loģistika, medicīna, finanses, nekustamie īpašumi, enerģētika, mājaslapu teksti… Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” spēj iztulkot dažādākos tekstus, jo pazīst šīs jomas. Kā tas iespējams? Valodu centra darbinieki ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko pieredzi citās specializācijās. Tulkojumu birojs veic dažādus rakstiskos un mutiskos tulkojumus, cita starpā secīgo un sinhrono tulkošanu, tulkošanu zīmju valodā, tulkošanu pa tālruni, kinofilmu dublēšanu. Lai garantētu teicamu pakalpojuma kvalitāti, tulkojumu birojs katru tulkojumu apstrādā atbilstoši gadu gaitā nemitīgi uzlabotai projektu vadības shēmai, kuras ietvaros ir ne vien tulkošana, bet arī tulkojuma pārbaude, kvalitātes kontrole, korektūra, atsauksmju iegūšana no klienta.
ANGĻU VALODAS KURSI JUMS
Angļu valodas kursi ir vieni no populārākajiem svešvalodu kursiem Latvijā. Cilvēki apņēmušies iemācīties runāt bez aizķeršanās, rakstīt bez gramatikas aplamībām un spēt bez kautrēšanās sarunāties ar ārzemniekiem. Ja neesat drošs par savu angļu valodas zināšanu līmeni, ielūkojieties www.skrivanek.lv, kur publicēts angļu valodas tests. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi ir pielāgoti dažādām cilvēku iespējām. Pieejami individuāli, grupu un uzņēmumu kursi, E-mācību programma, kursi “Skype” vidē. Angļu valodas kursi ir izstrādāti atšķirīgām vajadzībām, piemēram, kurss “Teicama darba intervija angļu valodā” un “Angļu valoda darbam ārvalstīs”. Arī bērniem un jauniešiem izveidoti daudzveidīgi angļu valodas kursi, to vidū neaizmirstamas bērnu nometnes.
JAUTRĪBA UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR BĒRNU NOMETNES
Ir vieta, kur noderīgas zināšanas savienojas ar košākajiem vasaras piedzīvojumiem. Tās ir bērnu nometnes! “Skrivanek Baltic” piedāvā dienas un diennakts bērnu nometnes, kurās visas nodarbības vērstas uz svešvalodas zināšanu apguvi. Līdzās uzticamiem un kompetentiem vietējiem pedagogiem, tiek pieaicināti arī ārvalstu viespasniedzēji, lai bērnam būtu iespēja dzirdēt oriģinālo valodas skanējumu.

Apskatiet bērnu nometnes, ko “Skrivanek Baltic” organizē tuvāko mēnešu laikā, http://bernunometnes.lv/!

KONFERENČU TULKOŠANA ARĪ INTERNETĀ
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast pasākuma runātāju teikto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā ātri un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas auditorijai. Konferenču tulkošana ir jāplāno savlaicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” vajadzības gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehnisko aprīkojumu (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana jāveic interneta vidē, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu vietnē “Skype”.
Svešvalodu apgūšanai nav vecuma ierobežojuma. Izaiciniet sevi sākt mācīties tās valsts valodu, uz kuru vēlaties doties brīvdienu ceļojumā! “Skrivanek Baltic” Jums palīdzēs!

Leave a Reply