Žogi un sētas pēc individuāla pasūtijuma

individuāla pasūtijuma sētas tvora.lvJa kāro ierobežot savu privātmāju un tai piegulošo teritoriju, norobežo to ar efektīvu sētu. Pēc klientam pielāgota pasūtījuma žogu uzstādīšanas firma tev izgatavos gan akmens, gan koka žogus īstajā izmērā un daudzumā.

Plašu zonu ierobežošanai biežāk izvēlas klasiskās koka sētas. Koka sētu izgatavošanā var izvēlēties: -starp vienpusējo, divpusējo koksnes dēļu novietojumu;-vertikālus vai horizonālus fasādes dēļu risinājuma posmus. Somijas priedes koksne aizsargās no mitruma, pelējuma un kaitēkļiem, ilgi noturēs sākotnējo  izskatu un kalpos ilgtermiņā.

Ja vēlaties savdabīgu un masīvu žogu, tad efektīvākais variants būs Ziemeļu skandināvu stils – Gabioni akmens žogs. To konstruēšanā lieto metāla konstrukcijas, ko piepilda ar lielākiem un mazākiem akmeņiem ar akmeņiem. Šādi sētas risinājumi pieejami vairākos lielumos un var izmantot nesošo sienu būvniecībā, kā arī kā dekoratīvu elementu piemājas dārzā.

Akmens bloku profilētas metāla žogi

Sētas būvniecībā var izvēleties arī moduļu sistēmu. Šādam risinājumam ir divi veidi: plātņu un iežogojuma sēta. Moduļu sistēmas sētas tiek uzstādītas no Aluzinic alumīnija/cinka/kremnija sakausējuma dēļiem, jo tie spēj nodrošināt konstrukcijas ilgtermiņa kalpošanu un izturību. Pateicoties skābekļa un alumīnija savstarpējās mijiedarbības gaitā radušai oksidētai plēvei, tā žogam sniedz augstas pretkorozijas īpašības. Moduļu sētu uzstādīšanā tiek pielietoti TO un SU celtniecības bloki. Tie ir ar granīta piedevu un bloki izgatavoti dabiskā šķēlumā..

*TO bloku sistēmas sētas ir vizuāli efektīva detaļa dažādu ēku, būvju fasāžu celtniecībā. Bloku dabīgais akmens šķēlums ļauj īstenot estētiskumu katrā blokā.

*Sistēmas žogi no SU blokiem ir ātri uzstādāmi un sastiprināmi bez jebkādas betona masas. Tas nozīmē – uzstādāmi bez būvniecības šuvēm.

Leave a Reply